Smartfony

Galaxy S7 i Galaxy S7 Active w teście odporności na upadki

przeczytasz w 1 min.

Galaxy S7 Active i jego wzmacniana obudowa zdają się znosić naprawdę wiele. Potwierdzają to pierwsze testy wytrzymałości.

Zgodnie z przewidywaniami, Galaxy S7 doczekał się ostatnio wzmacnianego wariantu - Galaxy S7 Active. Prezentuje się on naprawdę dobrze, a zatem nie może dziwić, że bardzo szybko pojawiają się pierwsze porównania i testy.

Galaxy S7 Active przynosi specyfikację znaną z podstawowego modelu, a nawet lepszą, ponieważ wyposażony został w pojemniejszą baterię. Najważniejsza jest tu jednak nie tylko wodoszczelna, ale również wzmacniana obudowa (certyfikat MIL STD-810G), która zapewniać ma większą wytrzymałość. Między innymi na upadki i właśnie to zostało teraz sprawdzone.

Ekipa PhoneBuff przeprowadziła test pokazujący, jak Galaxy S7 i Galaxy S7 Active znoszą upadki na twardą powierzchnię. Obydwa modele zrzucane były na tył, boczne krawędzie oraz ekran. Efekty? Można się ich domyślać, ale dokładnie pokazuje wszystko poniższy materiał wideo.


Źródło: PhoneBuff, flipboard

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wojtek_pl
  4
  Kupiłbym wersję Active ale szkoda, że jest dostępna tylko w USA i tylko w AT&T...
  • avatar
   Q'bot
   1
   Nawet się toto znośnie trzyma...
   Ale patrząc przez pryzmat własnych telefonów, których nie upuściłem ani razu przez ostatnie trzy lata, chyba zwykłemu 'nowakowi' takie odporne urządzenie nie jest konieczne.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Dla mnie w pracy na budowie rozwiazanie idealne. Chociaz bardziej mnie kusi Motorola X Force.