Smartfony

Galaxy S8 może pojawić się na MWC 2017, ale wszystkiego się raczej nie dowiemy

przeczytasz w 1 min.

Sagi dotyczącej daty prezentacji Galaxy S8 ciąg dalszy.

Samsung oficjalnie nie wypowiedział się jeszcze na temat tego, kiedy zaprezentuje smartfona Galaxy S8. Przecieków na ten temat jednak nie brakuje. Co sugerują najnowsze z nich?

Wedle koreańskich źródeł, na które powołuje się między innymi sammobile, Galaxy S8 może pojawić się już na targach MWC 2017. Nie znaczy to jednak, że wszystkiego się wtedy na temat urządzenia dowiemy. Mówi się bowiem o zamkniętym pokazie dla partnerów producenta. Zapewne trudno będzie wtedy o konkrety, ale w tego typu przypadkach pewne informacje zazwyczaj do sieci trafiają.

Inny ze scenariuszy zakłada, iż Galaxy S8 zostanie zaprezentowany na MWC 2017 szerszej publiczności, ale wydaje nam się to mniej prawdopodobne. Wątpliwe bowiem, aby do tego czasu producent miał już urządzenie kompletne, w stanie takim, w jakim trafić ma ono do sprzedaży. Cały czas mówi się o wydłużeniu procesu produkcji, nawet do końcówki marca.

Jak widać, nic nie jest niestety w kwestii prezentacji przesądzone. Przecieki zgodne są natomiast co do tego, kiedy smartfon pojawi się w sklepach. W kwietniu.

Źródło: sammobile

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vendeur
  2
  Lanie wody o niczym. Trzeba się wywiązać z reklam. Aż trudno przetrawić te w kółko powtarzane i wymyślane naprędce newsy...
  • avatar
   derekpl
   1
   Z początkiem roku rozpoczął się okres pod tytułem "dzień bez reklam S8 dniem straconym" tak więc kolory spekulacje przecieki plany założenia rewolucje innowacyjność i inne pierdelety odcieniami przez S8