• benchmark.pl
  • Gry
  • Gamedec na nowym zwiastunie! Poznaliśmy również datę premiery produkcji od Anshar Studios
Gry

Gamedec na nowym zwiastunie! Poznaliśmy również datę premiery produkcji od Anshar Studios

przeczytasz w 1 min.

Jeśli Cyberpunk 2077 nie przypadł Wam do gustu i szukacie kolejnej gry utrzymanej w cyberpunkowym stylu, to z pewnością powinniście zainteresować się nową produkcją, nad którą pracuje Anshar Studios. Mowa oczywiście o Gamedec!

Gamedec – zobacz tego cyberpunkowego RPG-a w akcji

Gamedec – czyli klasyczna gra RPG, w której wcielamy się prywatnego detektywa i badamy różne przestępstwa popełniane w wirtualnym świecie, właśnie został pokazany na nowym zwiastunie. Twórcy – czyli nasze rodzime Anshar Studios zapowiedzieli, że fabuła w grze ma być nieliniowa, co oznacza, że przyjdzie nam podejmować trudne decyzje, które będą miały znaczący wpływ zarówno na to, jak potoczą się losy naszego bohatera, jak i fabuła gry. Poniżej możecie zapoznać się z nowym zwiastunem: 

Gamedec – kiedy premiera

Na szczęście wspomniany zwiastun, to nie jedyna dobra informacja, bowiem jak widać na zwiastunie, gra otrzymała również datę premiery. Jeśli więc czekacie na nową produkcję Anshar Studios, to już 16 września 2021 roku będziecie mogli sprawdzić ją w akcji. Na ten moment gra zmierza wyłącznie na PC.

Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja własna 

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!