Gry na konsole

Games with Gold na listopad nie zapowiada większych emocji

przeczytasz w 1 min.

Microsoft kontynuuje przygodę z programem Games with Gold i zgodnie z jego założeniami także w listopadzie odda w ręce abonentów kolejne gry. Jakie konkretnie?

Tym razem Microsoft nie postawił na hity

Abonenci Games with Gold przyzwyczaili się już do tego, że można mówić tutaj o dużym rozstrzale. Niekiedy pojawia się możliwość zgarnięcia bardzo dużych produkcji. Chociażby w sierpniu padło na Gears of War 4 i Forza Motorsport 6, a we wrześniu na Hitman: The Complete First Season. Bywają jednak miesiące, w których Microsoft stawia na mniejsze czy gorzej oceniane tytuły (albo, w najgorszym scenariuszu, jedno i drugie). Tym razem trudno mówić o rewelacyjnej ofercie. Ujemne oceny wystawiane materiałowi wideo, który promuje Games with Gold na listopad, są zresztą dość wymowne.

Games with Gold, październik 2019 - pełna lista gier

  • Sherlock Holmes: The Devil's Daughter – Xbox One – 1 - 30 listopada
  • The Final Station – Xbox One – 16 listopada - 15 grudnia
  • Star Wars: Jedi Starfighter – Xbox 360 – 1 - 15 listopada
  • Joy Ride Turbo – Xbox 360 – 16 - 30 listopada

Jak widać, jedyną większą produkcją jest tu Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Nie spotkał się on jednak ze szczególnie gorącym przyjęciem, średnia ocen na metacritic wynosi skromne 66%. Fanom najbardziej rozpoznawalnego detektywa może spodobać się szansa na wcielenie się w niego i całkiem dobrze pomyślane zagadki, ale nie brakuje tu również niedociągnięć, co w ogólnym rozrachunku przełożyło się na wspomniane oceny. Więcej możecie dowiedzieć się z naszej recenzji Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.

Warto pamiętać, że obydwie gry na Xbox 360 można będzie uruchomić także na Xbox One. Pozwala na to program wstecznej kompatybilności.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!