Gry na konsole

Wiedźmin gwiazdą styczniowej odsłony Games with Gold

przeczytasz w 1 min.

Wedle obiegowej opinii Games with Gold odstaje od tego, co ma do zaoferowania PlayStation Plus. Czy w styczniu będzie podobnie?

Games with Gold

Wedle obiegowej opinii Games with Gold odstaje od tego, co ma do zaoferowania PlayStation Plus. Kilka miesięcy temu Microsoft obiecał to jednak zmienić i ostatnio program rzeczywiście wyglądał nieco bardziej atrakcyjnie. Jak będzie z tym w kolejnym miesiącu?

Odpowiedź na to pytanie już znamy, ponieważ ujawniona została właśnie oferta na styczeń. W tym miesiącu króluje Worms Battlegrounds i najwyraźniej Microsoft postanowił teraz znacząco zmienić klimaty. Gwiazdą styczniowej odsłony Games with Gold został bowiem nasz rodzimy Wiedźmin.

Mowa o drugiej odsłonie serii, a więc The Witcher 2: Assassins of Kings, którego właściciele konsoli Xbox 360 pobierać będą mogli za darmo (o ile są oczywiście abonentami wspomnianego programu) od 16 do 31 stycznia. W pierwszej połowie przywoływanego miesiąca oferowane będzie natomiast MX vs. ATV Alive.

Styczniowe Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 grudnia: MX vs. ATV Alive
 • 16-31 grudnia: The Witcher 2: Assassins of Kings

Styczniowe Games With Gold Xbox One:

 • 1-31 grudnia:  Dark Dreams Don’t Die

Dodajmy, iż pobrane w ramach programu Games with Gold gry zostaną na stałe przypisane do konta użytkownika, a więc można będzie bawić się przy nich w dowolnym momencie.

Źródło: gamepur, majornelson

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mike278
  0
  Mowa "od" drugiej odsłonie serii, - proszę Redakcji, jedno d za dużo się wkradło.
  • avatar
   DanteGamer
   0
   Gwiazdą? Ja rozumiem 'najlepszą pozycją', ale po tym, jak grę można wyrwać za grosze, ba, nawet za darmo, to gra strasznie straciła na wartości. Oczywiście dochodzi do tego fakt, że X360 to wymierająca konsola.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    mam x360. może się skuszę, mam nieużyte 2x karty próbne, jedną dostarczoną z konsolą, drugą jako bonus po naprawie.
    co do microsoft, jakoś trzeba wypchnąć magazyny ze starymi pudełkami.

    osobiście uważam zakup x360 za nieudany. nie widze powodu, by nowe konsole były udanym zakupem. szczególnie mnie razi xbox gold który ma opcję tylko na czas, nie ma opcji na użycia. a mi to drugie by się bardzo przydało.