Peryferia

RAVCORE - nowa marka gamingowa wkrótce w Polsce

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Oferowane produkty cechować mają się doskonałymi parametrami, wygodą użytkowania oraz trwałością.

RAVCORE

Jeśli będziecie w najbliższym czasie rozglądać się za nowymi peryferiami do swojego komputera, powinniście mieć nieco większy wybór. Na polski rynek wkroczy bowiem lada dzień nowa marka - RAVCORE.

Produkty RAVCORE kierowane będą głównie do graczy. Cechować mają się doskonałymi parametrami, wygodą użytkowania oraz trwałością. Jak zapewnia producent, wszystkie z nich wykonano z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Gracze docenić powinni też możliwości programowania urządzeń według własnych potrzeb oraz gwarancję door-to-door.

„RAVCORE to nowa jakość na polskim rynku gamingowym. Jestem przekonany, że gracze, którzy zdecydują się na zakup sprzętu RAVCORE nie będą rozczarowani i pozwoli im on osiągać oczekiwane wyniki w świecie wirtualnych rozgrywek.” – Artur Zaborowski, Marketing Manager marki RAVCORE

Markę RAVCORE symbolizują trzy kruki, połączone w jedność. Wspólne działanie pozwala uzyskać zawsze lepszy wynik i ma być to analogia do produktów RAVCORE. Wzajemnie się uzupełniając tworzyć mają „kompletny arsenał gracza komputerowego”.

RAVCORE logo

Na dobry początek, już w grudniu, w polskich sklepach wylądować mają cztery model myszek i klawiatur, trzy modele słuchawek i podkładek oraz dwa rodzaje obudów i 750 W zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Gold.

Najciekawszym propozycjom będziemy się z pewnością przyglądać i zobaczymy, czy odważne zapowiedzi producenta znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Źródło: RAVCORE

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Chińszczyzna z polskim logo :/ Przecież to klawiatura DELUX z mega przełomowym wiatraczkiem, który chłodzi palce.
  9
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolejna firma od drukowania naklejek ze swoim logo i przyklejania ich na dziadostwo z tajwańskiego katalogu?
  7
 • avatar
  Konto usunięte
  Gamingowy zasilacz. Wszystko co potrzebne by spalić swój sprzęt. :)
  Głośniki i słuchawki też z dupy na bank, cena per jakość będzie b. tragiczna.

  O ile klawe i myszkę to idzie zdzierżyć, bo takie crapy to już standard w 2015 roku.
  3
 • avatar
  Vieworld
  zajeżdża plastikiem :)
  3
 • avatar
  hasati
  Wszystko się świeci, tak jakoś świątecznie ! :))
  2
 • avatar
  wojto131b
  Typowa polska cebula w tych komentarzach, jeszcze te urządzenia nie wyszły a wy już swoje. Wyjdzie to w sumie lada dzień, będziecie mogli wtedy oceniać. Ja sam czekam aż ekipa benchmarka przetestuje któreś z tych urządzeń i się wypowie.
  1
 • avatar
  SirMichael
  ale bezczelne podróby :P Dołożyli logo, światełek i pewnie chcą za to jak RAZER góry złota. Sprzęt gamingowy niestety ma tak wygórowane ceny, że w ogóle się nie opłaca widzę dla nich szansę tylko jeśli jakość i ceny będą na rozsądnym poziomie.
  1
 • avatar
  piccardo
  Dlaczego tylko dwa nudne już do bólu kolory... Czy tak ciężko robić coś 4 gamers w różnych paletach barw, tym bardziej jak chce się nas golić za naklejki i napis gaming?
  1
 • avatar
  Tchorg
  Fajne logo, tyle mogę na razie powiedzieć.
  Poczekam na testy i zobaczymy czy kit czy git.
 • avatar
  gawial
  Logo jest tragiczne, bo 2 wrony patrzą się w lewo a tylko jeden w prawo. Brak symetrii i harmonii. Jak już ktoś do logo się nie przykładaja, to co powiedzieć o tych urządzeniach świeciących się z daleka tandentnym plastikiem.
  Poza tym wszystkie wrony powinny spoglądać na wrost lub w prawo.
  No i kto to widział, żeby w logo wrony umieszczać?
 • avatar
  hasati
  Ogólnie głośniki bym kupił jak bedą dobrze grać :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Niech już sobie robią te gównomyszki, klawiatury, słuchawki, czy głośniki. ALE ZASILACZ?! Od kupowatej klawiatury można najwyżej odchudzić sobie portfel i zakłócić spokój w okolicy krzycząc gdy w środku meczu wypadnie spacja i klawisze WASD, ale od zasilacza z dirta można uszkodzić cały komputer! Przynajmniej 80+ Gold, ale zamawianie z katalogu nigdy nie wychodzi dobrze. I jeszcze dorabiają jakąś symbolikę do brzydkiego loga...
 • avatar
  Marucins
  Sprzeda się znakomicie - https://www.ravcore.com/
  Tylko popatrzcie na te szałowe "gejmingowe" kształty i barwy. Jaka emanuje z nich energia - fragi same lecą.

  Z drugiej strony po co dla początkującego Pana X coś lepszego?