Klawiatury

Klawiatura hybrydowa z podświetleniem i hubem - Genesis Thor 200 RGB

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Genesis Thor 200 RGB to najnowsza „hybryda” tego producenta, która „łączy zalety klawiatury mechanicznej i tradycyjnej”. Co konkretnie ma on na myśli?

Klawiatura hybrydowa pozwala cieszyć się szybkością reakcji i wytrzymałością na poziomie „mechanika”, a równocześnie cichą pracą, do jakich przyzwyczaiły nas „membranówki”. Można też liczyć na akceptowalną cenę, tak jak w przypadku Thor 200 RGB firmy Genesis.

Genesis Thor 200 RGB to klawiatura dla graczy. Stąd anti-ghosting (19 klawiszy) oraz możliwość zablokowania klawisza Windows i zamiany klawiszy WASD ze strzałkami. Producent zwraca również uwagę na szybkie przełączniki wymagające siły nacisku 60 g i wytrzymujące 20 milionów kliknięć.

Genesis Thor 200 RGB bok

Zgodnie z tym co sugeruje nazwa, nowy model tego producenta oferuje wielokolorowe podświetlenie (z 6 strefami, 9 efektami i opcją dezaktywacji), a dopełnienie całości stanowi HUB umieszczony z tyłu, dający dostęp do dwóch portów USB oraz gniazd audio. 

Genesis Thor 200 RGB tył

Jeśli jesteście zainteresowani, to wiedzcie, że cena klawiatury Genesis Thor 200 RGB, która ma wymiary 448 x 155 x 42 mm i 160-centymetrowy przewód oraz – według zapowiedzi producenta – „łączy zalety klawiatury mechanicznej i tradycyjnej”, wynosi 159 złotych. 

Źródło: Entrymedia, Genesis

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rafs0n
  Jak dla mnie podejrzane są te klawiatury hybrydowe albo ma się mechanika albo membranówke na plus że ma jakieś przełączniki tylko jeszcze jakie.
  2
 • avatar
  levusek1992
  W końcu coś dla mnie. Moja kobita zabiła by mnie za mechanika.
  1
 • avatar
  belzebub32
  Osobiście miałem jedną klawiaturę "hybrydową". Oczywiście to są moje prywatne odczucia i można się z nimi nie zgodzić, ale przyciski chodziły stanowczo zbyt ciężko... Do tego problem z klawiszami np przy szybkim wciskaniu "A,S,A,S,A,S" "S" potrafiło się zawiesić i musiałem drugi raz wcisnąć. Oddawałem 2 razy klawiaturę na gwarancje i był ten sam problem. Jedyne co w pokazanej klawiaturze mogłoby zachęcić, to usb hub...
 • avatar
  Konto usunięte
  Hmmm tylko ze na mechanicznej pisze dlatego ze JEST MECHANICZNA, lubie MX Brown i odpowiednik np. u Logitech-a jest DALEKI.

  W tym watpie by bylo cos wiecej niz slaba membrana z zalosnym feelingiem.