• benchmark.pl
 • Gry
 • Rzut oka na Get Even - nadchodzi nowy FPS polskiego studia The Farm 51
Gry

Rzut oka na Get Even - nadchodzi nowy FPS polskiego studia The Farm 51

przeczytasz w 2 min.

Twórcy zapowiadają, iż Get Even to FPS z krwi i kości, który jednak na tle konkurentów wyróżniać będzie się przynajmniej jednym elementem.

Get Even gra zapowiedź

Znane z takich produkcji jak NecroVision czy Painkiller Hell & Damnation, studio The Farm 51 nieco ponad tydzień temu zapowiedziało zupełnie nowy projekt - Get Even. Dziś do sieci trafiło kilka pierwszych obrazków i materiałów mamy już wystarczająco dużo, by poświęcić grze chwilę uwagi. Czy możemy spodziewać się kolejnej polskiej gry, o której usłyszą nie tylko rodzimi gracze?

Odpowiedź na to pytanie nie będzie znana jeszcze przez dłuższy czas, ale trzeba przyznać, że pierwsze zapowiedzi wyglądają bardzo interesująco. Twórcy zapowiadają, iż Get Even to FPS z krwi i kości, który jednak na tle konkurentów wyróżniać będzie się przynajmniej jednym elementem - oprawą graficzną.

The Farm 51 chce postawić w tym elemencie fotorealizm. Aby obietnice te spełnić, grafika opierać ma się tutaj na skanach 3D rzeczywistych lokacji i postaci. Technologia ta jest rozwijana w studiu od dłuższego czasu i w całym procesie pomagają podobno zewnętrzne jednostki naukowe, ale nie ulega wątpliwości, że rozwiązanie to zastosowane będzie w grach na tak szeroką skalę po raz pierwszy.

The Farm 51 ma też w planach usunięcie sztucznej granicy dzielącej tryby single i multiplayer. Inni gracze będą mogli dzięki temu w każdej chwili dołączyć do prowadzonej przez nas kampanii i przejąć kontrolę nad postacią kierowaną wcześniej przez AI. Poza tym dowiedzieliśmy się, że kampania ma być tutaj przedstawiona z perspektywy dwóch wrogich sobie postaci.

"Nie szukamy bezpośredniego starcia z gigantami rynku FPS. Nawet gdybyśmy mieli możliwość podjęcia rękawicy w bitwie na marketing i skalę produkcji, nie interesuje nas to. W tym gatunku ciągle można zaproponować coś świeżego, a obecnie rynek otworzył się na nietypowe rozwiązania. Gracze stali się głodni nowych doświadczeń, które nie bazują na hollywoodzkim modelu narracji i konstrukcji gry rozbijającej fabułę i wyzwania na dwie oddzielne domeny. Właśnie dla takich graczy tworzymy GET EVEN." – szef studia The Farm 51, Wojtek Pazdur

Premiera Get Even planowana jest na 2015 rok. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach nowej generacji.

Twórcy obiecali, że więcej informacji na temat ich nowego dzieła pojawi się już na początku przyszłego roku.

Źródło: thefarm51, vg247

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Na pierwszym screenie gościu sięga po klamke a na termowizorze już jest po egzekucji, czyżby jakieś zabawki przewidujące przyszłość, na przykład widzisz jak za ścianą za 5 sekund zaczną walić do zakładników, masz 5 sekund
  • avatar
   Clover
   3
   "The Farm 51 chce postawić w tym elemencie fotorealizm. Aby obietnice te spełnić, grafika opierać ma się tutaj na skanach 3D rzeczywistych lokacji i postaci." Szykuje się piękny pokaz slajdów.
   • avatar
    apalen
    0
    Ochhohoh, ciekawe niepowiem....
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Trzeba kupić... dobre bo polskie :D