• benchmark.pl
 • Gry
 • Ghost Recon Wildlands przyniesie świat tak duży, jakiego Ubisoft jeszcze nie pokazał
Gry

Ghost Recon Wildlands przyniesie świat tak duży, jakiego Ubisoft jeszcze nie pokazał

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Jeśli lubicie duże przestrzenie do zwiedzania, Ghost Recon Wildlands będzie dla Was interesującą propozycją.

Ghost Recon Wildlands to kolejny projekt, z którym Ubisoft wiąże bardzo duże nadzieje. Wielu graczy również zaczyna sobie po tym tytule wiele obiecywać i chociaż o jego jakości przekonamy się dopiero po premierze już teraz zaryzykować można stwierdzenie, że miłośnicy dużych przestrzeni zawiedzeni nie będą.

Dominic Butler, główny projektant Ghost Recon Wildlands, udzielił ostatnio wywiadu, w trakcie którego dyskutowano głównie o świecie gry. Zanosi się na to, że do zwiedzania będą naprawdę rozległe tereny. Ghost Recon Wildlands przynieść ma świat tak duży, jakiego Ubisoft jeszcze nie pokazał. Biorąc pod uwagę to, jakie gry zostały przez tego producenta stworzone zapowiedź ta robi spore wrażenie.

„Tak, mogę powiedzieć, że to największy otwarty świat, jaki do tej pory Ubisoft wykreował na potrzeby gry akcji.”

Jednocześnie Dominic Butler nadmienił, że umiejscowienia akcji w Boliwii pozwoliło zadbać o ciekawe tereny do eksploracji. Pojawić ma się 11 różnych ekosystemów, w tym pustynie, dżungle czy doliny z ograniczoną widocznością.

Oby tylko w tak dużym świecie nie było nudno. Sama różnorodność lokacji jeszcze tego nie gwarantuje. Szybko się o tym nie przekonamy. Premiera Ghost Recon: Wildlands dopiero w 2017 roku.

Źródło: ghost-recon.ubisoft, gamingbolt

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  Śmiem twierdzić że ten świat będzie tak samo nudny i mało zróżnicowany jak inne "światy" ubisoftu...
  16
 • avatar
  Pawlus
  Duży świat wg ubisoftu to masa przestrzeni z głupimi znajdźkami czy losowo generowanym shitem.
  5
 • avatar
  donkrywulto
  Widziałem gejmpleje z gry, dowgrade grafiki gwarantowany (w końcu to ubisoft),trailery a gra to zaczyna wyglądać jak dwie różne produkcje. Poza tym z gameplay'ow wynikało że teren będzie tylko ozdobą między jedna a druga baza wroga. Po prostu skrypty w trakcie misji będą wymagały przemieszczenia się na duże odległości między punktami. Zobaczymy w praktyce jak gra wyjdzie. Jak zobaczyłem pierwsżycia zwiastun to był efekt wow, teraz to zaczyna wyglądać jak R6 siege w TPP i na dużych obszarach...tyle że w 4 i na tępe boty.
  4
 • avatar
  kristof080
  Na razie w dzisiejszych czasach jedyna gra od Ubi , ktora podbila moje serce, to R6 Siege. Jak slysze ogromny swiat, to juz stawiam krzyzyk na takiej grze. Swiat bedzie ogromny, ale nie bedzie w nim co robic.
  -1
 • avatar
  pawlito011
  ...i tak pusty, jakiego nawet bethesda nie zrobila :D