Gry

Ghost Recon: Wildlands wierne korzeniom serii

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Pomimo licznych zmian to gra, jaką producenci pierwowzoru zawsze chcieli stworzyć.

Ghost Recon: Wildlands

Pod wieloma względami Wildlands będzie się mocno różnić od poprzednich odsłon Ghost Recon. Niemniej w najnowszym odcinku pamiętników dewelopera odpowiedzialna za ten tytuł ekipa zapewnia, że wierność korzeniom serii była jednych z ich priorytetów. 

Ghost Recon: Wildlands zmienia całkowicie zasady gry – akcja toczy się bowiem w ogromnym i co ważne: otwartym świecie, co oznacza, że możemy go swobodnie eksplorować, zarówno drogą lądową, jak i morską lub powietrzną. Ta zmiana powoduje też, że nie będziemy zmuszeni do wykonywania kolejnych misji według scenariusza, lecz sami będziemy mieli wpływ na to, w jakim kierunku zmierzać będzie historia. Dodajmy jeszcze, że Wildlands osadzone jest w Boliwii, gdzie na graczy czeka zarówno tryb jednoosobowy, jak i kooperacja dla czterech graczy. 

Ghost Recon: Wildlands taktyka

Sporo nowości, ale podstawy pozostają niezmienione. Wcielając się w żołnierza będziemy musieli zatem nie tylko strzelać do wszystkiego co się rusza, ale przede wszystkim dużo myśleć i na bieżąco opracowywać możliwie najlepszą taktykę. Twórcy sporo uwagi przywiązują również do zapewnienia autentyczności – pod każdym względem. „Wildlands wygląda jak gra, którą zawsze chcieliśmy stworzyć. Jest dokładnie tym, czym w zamyśle było Ghost Recon” – mówią twórcy pierwszych odsłon serii.

Gra Ghost Recon: Wildlands powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Data premiery pozostaje nieznana.

Źródło: GameSpot, Ubisoft

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeek
  Radujmy sie dobrą grafiką w sandboxach na trailerach póki możemy...bo za chwile zacznie sie downgrade pod konsole :D
  i finalnie dostaniemy graficzny ogryzek ledwo działający na GTX Titan SLI. Ale hajs po zakupie z wersji konsolowych musi się zgadzać :DD
  7
 • avatar
  BILI82
  Czekam czekam z wielka niecierpliwością, jest sznaza na wielki hit po latach posuchy :)
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Może być największy downgrade w historii
 • avatar
  Dragonik
  @PogromcaBlacharni według twojego komentarza róbmy gry pod samochód tata bo pod lamborghini będzie źle wyglądać.