Gry PlayStation 3

Dodatek Primordials do gry God of War: Wstąpienie - ciekawe statystyki trybu multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Dodatek Primordials do gry God of War: Wstąpienie składa się z dwóch części, które przynoszą nowe bronie i zbroje.

God of War: Wstąpienie dodatek Primordials

Premiera gry God of War: Wstąpienie miała miejsce nieco ponad dwa miesiące temu, a więc zapewnie nie brakuje graczy, którzy wciąż dobrze bawią się przy tym tytule. Jeśli komuś nieco się on jednak znudził, to być może nieco ożywienia wprowadzi nowy dodatek - Primordials.

Został on przygotowany z myślą o trybie multiplayer. Dziwić się temu jednak nie można, bo to właśnie tryb dla wielu graczy cieszy się większą popularnością. Spędzono w nim już łącznie ponad 3 480 000 godzin, podczas których zabitych zostało grubo ponad 240 000 000 graczy.

Rekordzista- KnightMareIV rozegrał już 356 godzin, czyli 14 dób, lub jak kto woli dni. Biorąc pod uwagę fakt, że gra jest na rynku wspomniane na wstępie dwa miesiące, to wynik ten jest naprawdę imponujący i bezsprzecznie mamy tutaj do czynienia z wielkim fanem gry.

Wróćmy jednak do nowego dodatku. Primordials składa się z dwóch części, które przynoszą ze sobą nowe bronie i zbroje. Każda z nich wyceniona została na 2,99 $ i jest do nabycia w usłudze PlayStation Network. Nowe przedmioty zobaczyć można w akcji na przygotowanym przez producenta materiale wideo.


Źródło: youtube, shacknews, tamindir

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  14 dób = 28 dni? :D star trek lądujemy
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Błędy błędami ale wracając do owej gry to zrobili straszny błąd że wcisnęli multiplayer i skopali przez to single...