Gry komputerowe

GOG rusza z letnią wyprzedażą - przeceny do 90%

przeczytasz w 1 min.

Pojawiła się szansa na uzupełnienie swoich zbiorów niskim kosztem.

GOG letnia wyprzedaż

Wprawdzie pogoda zaczyna zachęcać do wypoczynku na świeżym powietrzu, ale prawdziwi gracze nie będą mogli odmówić sobie także zabawy z grami. Okazji mogą mieć do tego sporo, ponieważ pojawiła się szansa na uzupełnienie zbiorów niskim kosztem.

Na platformie GOG wystartowała dziś letnia wyprzedaż i wedle zapowiedzi organizatorów nikt nie powinien przejść obok niej obojętnie. Przegapić będzie ją jednak trudno, ponieważ potrwa aż 18 dni - do 21 czerwca. Jakiej oferty można się spodziewać?

Każdego dnia ma się ona zmieniać, a zatem warto śledzić promocję na bieżąco. Tym bardziej, że rabaty sięgać mają w przypadku wybranych tytułów nawet 90%.

Na tym nie koniec, ponieważ organizatorzy zdecydowali się dodatkowo zachęcić do skorzystania z wyprzedaży. Wydając w niej określoną sumę (niekoniecznie na jedną pozycję, ponieważ wydatki będą sumowane) otrzyma się prezent.

 • SimCity 2000 - po wydaniu 1 euro
 • S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky -  po wydaniu 20 euro
 • Xenonauts - po wydaniu 50 euro

Pełną ofertę znajdziecie rzecz jasna na platformie GOG.

Źródło: gog.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  6
  Przecież taki wiedzmin wg. kursu na dzień dzisiejszy w gog kosztuje 152 zł, a normalnie można go kupić za 120 zł. więc co to za promocja :D
  • avatar
   Dooku
   -2
   Gdyby mieli konkurencyjne ceny w PLN to bym się pokusił o jakieś zakupy, niestety nawet nie mają języka polskiego. Nie wiem jak ta platforma chce konkurować ze steam czy origin, nie mówiąc już o sklepach sprzedających tanio kody do gier.
   • avatar
    Wasek
    0
    Z chęcią bym skorzystał gdyby season pass do Wiedźmina 3 byłby -90% bo według ceny CDP byłoby to 10 zł.