• benchmark.pl
 • Mobile
 • Google, Intel i TAG Heuer łączą siły - powstanie gadżet dla miłośników luksusu
Mobile

Google, Intel i TAG Heuer łączą siły - powstanie gadżet dla miłośników luksusu

przeczytasz w 1 min.

Zdecydowano się uderzyć w rynek mobilny, ponieważ współpraca dotyczyć będzie stworzenia inteligentnego zegarka, a więc kolejnego SmartWatcha.

Google, Intel i TAG Heuer łączą siły

Firmy GoogleIntel oraz TAG Heuer pochwaliły się nawiązaniem współpracy. Każda z osoba wnieść ma do nowego projektu to, co ma najlepsze - doświadczenie w projektowaniu oprogramowania, sprzętu i luksusowych zegarków. Efekt zrobić ma wrażenie na wszystkich. Czego dotyczą tak odważne zapowiedzi?

Okazuje się, że postanowiono uderzyć w rynek mobilny, ponieważ współpraca dotyczyć będzie stworzenia inteligentnego zegarka, a więc kolejnego SmartWatcha. Ma być to jednak propozycja, która w momencie debiutu przyćmi wszystkich obecnych już na rynku konkurentów.

„Szwajcarskie zegarmistrzostwo i Dolina Krzemowa to mariaż technologicznej innowacji z wiarygodnością producentów zegarków. Nasza współpraca zapewnia synergię na wielu płaszczyznach, gwarantując partnerstwo, w którym każda strona wygrywa, a potencjał naszych firm jest ogromny.” - Jean-Claude Biver, prezes działu zegarków w LVMH Group i CEO TAG Heuer

Szczegółów niestety brakuje, chociaż ujawniono, iż spodziewać należy się produktu luksusowego, ale jednocześnie takiego, które idealnie wspierać będzie użytkownika każdego dnia.

„W Intelu pracujemy nad rozwiązaniami technologicznymi oferującymi ludziom większą użyteczność i wartość, dlatego jesteśmy przekonani, że wspólne działania przyczynią się do powstania nowatorskich pomysłów w zakresie technologii ubieralnych. Współpraca z TAG Heuer i Google przybliża nas do urzeczywistnienia wizji technologii wearable w postaci ekskluzywnego smartwatcha, który przeniesie całą kategorię na wyższy poziom.” - zauważył Michael Bell, wiceprezes i dyrektor New Devices Group w firmie Intel

Pozostaje nam czekać na konkretniejsze informacje dotyczące przygotowywanego urządzenia. Być może poznamy je już wkrótce, ponieważ rynkowa premiera zapowiadanego SmartWatcha planowana jest jeszcze na ten rok. Zobaczymy czym zaowocują wysiłki trzech tak dużych firm.

Źródło: Intel, newsroom.intel

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  skoro intel sie tam pcha to beda 5 wersji do wyboru - celeron, pentium, i3,i5,i7. Wszystko oparte o uklad graficzny jezeli jest tam google beda was sledzic, systemem bedzie android 5.5, TAG Heuer - zrobi po prostu obudowe
  • avatar
   Radical
   0
   No no no, moim zdaniem taka współpraca może zakończyć się tylko na dwa sposoby. Albo będzie spektakularnym sukcesem i wszystkim kopary opadną albo spektakularnym fiaskiem gdy firmy sie posprzeczają i nic nie wyjdzie :)
   • avatar
    Gofru
    0
    Tani na bank nie będzie, ale za "luksus" trzeba zapłacić. Mimo, że nie kupię, to i tak dobrze będzie, jak im się uda zrealizować cel. To zawsze krok w stronę rozwoju rynku smartwatchy :)
    • avatar
     InFlamedOne
     0
     masakra.

     W szwajcarskich zegarkach własnie o to chodzi, że mamy ponadczasowy mechanizm, nie wymagający baterii (albo na naciąg, albo oparty na kinetycznym naciągu) i zawsze działający.

     Wciśnięcie tam procesora, pierdyliona funkcji i ekranu całkowicie zaprzecza powyższej idei.

     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jakiś procek od intela,andek od google,i sikor od TAG'a...może być ciekawie;)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Lecz to i tak nie dla mnie...
       • avatar
        Maxdamage
        0
        Google- nawiązuje współpracę z intelem i TAG iem żaby zrobić jakiś wyjątkowy smartwatch.

        Apple - pod****dala TAG Heuer'owi bezczelnie cyferblaty do swojego ishita.

        Historia prawdziwa.