Smartfony

Google Nexus 6 nie pojawi się w sprzedaży?

przeczytasz w 1 min.

Google szykuje się do programu Silver Certification.

Google Nexus 6 przeciek

Nexus 6 to w świetle dotychczasowych informacji jeden z najciekawiej zapowiadających się smartfonów. Problem w tym, że wedle najnowszych doniesień urządzenie może wcale nie zadebiutować w sprzedaży.

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat przygotowywanego podobno przez Google programu Silver Certification. Pomysłem producenta jest tutaj rzekomo rezygnacja z produkcji urządzeń z serii Nexus i skupienie się na pomocy innym producentom, by ci w decydowali się wydawać zdecydowanie więcej smartfonów w edycjach Google Edition, a więc z "czystym" Androidem.

Jednym wizja ta przypadła do gustu, innym zdecydowanie mniej, ale tak naprawdę nie brano jej jeszcze na poważnie, ponieważ nie ujawniono oficjalnych informacji. Nawet jeśli ktoś dał tym doniesieniom wiarę, to traktował je jako dość odległą perspektywę. Wszystko może stać się jednak dość szybko.

@evleaks, a więc źródło naprawdę wiarygodne, wyraźnie zasugerował, iż Silver Certification ruszyć może już w tym roku. Co to oznacza? Po pierwsze to, że nie doczekamy się premiery wspomnianego Nexusa 6.

Google Nexus 6 smartfon brak sprzedaży

Wiele osób może być tym faktem rozczarowanych, ponieważ mówimy tutaj o urządzeniu, które oferować miało m.in. czterordzeniowy procesor Snapdragon Qualcomm 805, 3 GB pamięci RAM i ekran o rozdzielczości aż 2560 x 1440 pikseli.

Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.

Źródło: phonearena, muktdroid

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  14
  Nie wiem co ze soba zrobię jak nie wprowadzą tego Nexusa do sprzedarzy - chyba wzrok stracę, bo męczę się z tym ekranem FHD co na nim prawie nic nie widać, a tak miałbym 2560 x 1440 pikseli i widziałbym wszystko dokładnie.
  • avatar
   Konto usunięte
   -6
   Obecnie większość smartfonów ze względu na wielkość ekranu i tak już niewiele różni się od siebie... A teraz oni chcą jeszcze wprowadzić identyczne GUI? Porąbało ich? Dojdzie w końcu do tego, że w salonie będzie stał wielki karton, z którego każdy klient będzie sięgał sobie słuchawkę, bo nawet nie będzie opłacało się robić ekspozycji...

   Ja akurat sobie cenię te zróżnicowane GUI w smartfonach.
   • avatar
    BARTOL48
    0
    Wincyj wszystkiego!