Laptopy

GoRepair - pogwarancyjny serwis urządzeń mobilnych bez wychodzenia z domu

przeczytasz w 2 min.

GoRepair to firma, która prezentuje zupełnie nowe podejście do kwestii pogwarancyjnych napraw sprzętu. Na wszystkie usługi daje 12 msc gwarancji.

Serwisy gwarancyjne producentów to usługi dostępne przez 2-3 lata od momentu zakupu. Zdecydowana większość usterek występuje jednak po upływie tego czasu. Użytkownicy, których sprzęt ulegnie uszkodzeniu, mają do wyboru jedną z dwóch opcji: odpłatną naprawę lub kupno nowego urządzenia. Pierwsza z reguły oznacza długotrwały i żmudny proces. Druga natomiast wiąże się z wysokimi kosztami. GoRepair proponuje trzecie rozwiązanie – szybki i rzetelny serwis smartfonów, tabletów i laptopów, realizowany w systemie door-to-door.

GoRepair działa tak, aby klient miał do wykonania jak najmniej czynności. Specjaliści przygotowali wygodne narzędzie do zgłaszania usterek, które od razu podaje koszty usługi. Kurier odbiera uszkodzone urządzenie w miejscu wskazanym przez klienta, a po jego naprawie dostarcza pod wybrany adres. Płatność za usługę jest pobierana dopiero w momencie wydawania sprzętu. Dzięki temu cały proces – od wyceny zlecenia do odbioru urządzenia – przebiega bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Wspomniane narzędzie, także w wersji mobilnej, jest dostępne na stronie internetowej GoRepair. Procedura składa się zaledwie z 5 kroków. Na początku, należy wybrać rodzaj urządzenia, jego producenta oraz określić konkretny model. Następnie, z listy typowych usterek, trzeba wybrać tę, która występuje w zgłaszanym sprzęcie. Jeżeli nie ma jej na liście, wystarczy w kilku zdaniach opisać problem.

GoRepair - serwis pogwarancyjny

Dla zdecydowanej większości przypadków, całkowity koszt naprawy prezentowany będzie już w momencie zgłaszania usterki. W nietypowych, bardziej złożonych sprawach, pracownik serwisu skontaktuje się z klientem i przedstawi indywidualną wycenę. Ostatni krok to wpisanie danych kontaktowych i wybór dogodnego terminu na odbiór urządzenia przez kuriera. Zarówno odbiór, jak i dostawa sprzętu realizowane są bez dodatkowych opłat.

GoRepair - serwis pogwarancyjny

Gwarancja udzielana na naprawy wykonane przez GoRepair wynosi aż 12 miesięcy. Jest to wynik ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników, wysokich standardów pracy oraz stosowania najnowszych technologii podczas wykonywania napraw. Dodatkowo każde urządzenie jest dokładnie testowane przed odesłaniem do klienta. Proces naprawy jest uznawany za zakończony dopiero wtedy, gdy klient jest z niego zadowolony.

Źródło: GoRepair

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Ta wycena to żałosna jest... Wybieram telefon, wybieram usterkę nie działa mikrofon... Wycena 86-860 zł - serio?
  Sprawdziłem jeszcze na lapku della i znow cena minimalna to X a maksymalna 10 x X. Mogliby orientacyjnie podawać najczęstszy koszt naprawy takiej usterki i napisać co wtedy w taką naprawę wchodzi. Albo pare najczęstszych wariantów.
  Bo w przypadku takich widełek to równie dobrze można by było pisać 1 zł - koszt nowego sprzętu. Rozumiem, żeby te widełki się jeszcze opierały na faktycznie najdroższej naprawie i najtańszej naprawie takiej usterki. Ale tu widać, że maks cena jest razy 10.
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   W Polsce jesteśmy nauczeni, że jak się zepsuje to probujemy własnych sił, tak to już w tym kraju bywa.
   • avatar
    piotr.potulski
    4
    Ktoś zapomniał napisać "artykuł sponsorowany". Przecież to kuje w oczy na kilometr.
    • avatar
     sebak3
     3
     W ankiecie brakuje opcji "Nie, i na pewno nie skorzystam"
     • avatar
      Vendeur
      2
      W ankiecie brakuje opcji "Nie, ale może skorzystam".