Ciekawostki

Gra o Tron zawita na okładkę Empire Magazine

przeczytasz w 1 min.

Brytyjski magazyn filmowy obecny jest na rynku od niemal 30 lat. Przez cały ten czas nigdy nie zdarzyło się jednak, aby na okładce wylądował jakikolwiek serial.

Fani seriali (a przynajmniej spora część z nich) nie mogą doczekać się premiery 8. sezonu Gry o Tron. Nie jest zaskoczeniem, że powoli rozkręca się kampania promująca to wydarzenie. Okazuje się, że twórcy mogą liczyć tu na spore względy nawet tam, gdzie trudno było ich wypatrywać.

Właśnie poinformowano, iż Gra o Tron zawitała na okładkę Empire Magazine. Co w tym nadzwyczajnego? Brytyjski magazyn filmowy obecny jest na rynku od niemal 30 lat (pierwszy numer został wydany w lipcu 1989 roku). Przez cały ten czas nigdy nie zdarzyło się jednak, aby na okładce wylądował jakikolwiek serial. Zaszczytu dostępowały jedynie kinowe hity.

Graficy przygotowali dwie oładki. Pierwsza prezentuje kilku bohaterów - Nocnego Króla, Jona Snowa oraz Daenerys. Druga (dostępna tylko w wydaniach dla subskrybentów) to natomiast bardziej artystyczny projekt, za który odpowiedzialny był Dan Mumford. Fani serialu nie będą mieli problemu z rozpoznaniem motywu, jakim się kierował.

Gra o Tron Empire

Gra o Tron Empire

Gra o Tron będzie zdobić okładkę kwietniowego wydania Empire Magazine. Poza samymi przedstawionymi grafikami można spodziewać się ciekawych materiałów dotyczących serialu, wywiadów z aktorami czy reżyserem.

8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce 15 kwietnia tego roku.

Źródło: Empire Magazine, hbo (foto)

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  5
  Serial wszechczasów...

  No może poza polskim : m jak miłość

  żart ;P