• benchmark.pl
 • Gry
 • Grand Theft Auto: Chinatown Wars (DS) – pojawił się kolejny zwiastun
Gry

Grand Theft Auto: Chinatown Wars (DS) – pojawił się kolejny zwiastun

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Rockstar Games mocno przygotowuje się już do przyszłotygodniowej premiery najnowszej odsłony serii Grand Theft Auto zatytułowanej Chinatown Wars, która tym razem trafić ma na przenośne konsole Nintendo DS. Tytuł ten budzi ogromne emocje wśród graczy, z których część czeka z wielkim zniecierpliwieniem na dzień jego rynkowego debiutu, część zaś nie jest dotąd przekonana do nowej konwencji tejże gry. Czy tego typu produkcja może coś zyskać na zmianie sterowania i innym sposobie prezentowania rozgrywki? Bardzo możliwe że tak. Polecam szczególnie obejrzenie najnowszego zwiastuna filmowego.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rszuba
  Nadal nie potrafię zrozumieć posiadaczy Nintendo DS... Nawet producenci GTA się z nich śmieją i wypuszczając taki badziew...
 • avatar
  Harry Lloyd
  Grafika pomiędzy częścią pierwszą a druga, bliżej tej pierwszej. Oczywiście to nie najważniejsze, ale jednak ważne. Perspektywa trochę zmieniona jednak bliska temu co była, to było bardzo fajne swego czasu ale nie na końcu lat dwutysięcznych.

  Zapewne fani tej konsoli będą mieć inne podejście do tej gry, te dodatkowe feature-y na dotykowym ekranie pewnie też im spasują, ja podziękuję.

  LCS i VCS nie wypadły rewelacyjnie w porównaniu do wersji stacjonarnych, ale to zasługa Rockstar Leeds, którzy niestety także zrobili i tą grę, a szkoda.
 • avatar
  Harry Lloyd
  Fakt spało się.

  To jak mam powiedzieć, na końcu lat zerowych?