Oprogramowanie

Grand Theft Auto: Liberty City w Google Maps

przeczytasz w 1 min.

Fani serii Grand Theft Auto stworzyli za pomocą Google Stret View odzwierciedlenie Liberty City z czwartej części gry.

Wielkie produkcje skupiają wokół siebie zwolenników dokonujących wielkich czynów. Jeśli jakimś cudem staracie się być na bieżąco z wiadomościami o dziele Rockstar Games, a mimo to nie słyszeliście o "The Trashmaster", dużo przed wami. Otóż wspomniany tytuł to nic innego jak trwający prawie 1,5h film zrealizowany tylko przy użyciu scen nagranych w GTAIV. Wszystkich niezorientowanych odsyłam do pełnej wersji zamieszczonej poniżej.
 


The trashmaster (nouvelle version nouvelle... przez murakawa

O filmie tym wiadomo jednak już od dłuższego czasu. Uświadomił on społeczności, że rozbudowane gry potrafią przyciągnąć fanów tworzących z nich prawdziwe arcydzieła. Przypominamy o tym, żeby ukazać kolejny wytwór miłośników gry Grand Theft Auto. Tym razem członkowie forum gta4.net przy pomocy ponad 80 000 zrzutów ekranu stworzyli Liberty City dostępne dla każdego bez konieczności posiadania gry. Wystarczy wejść na stronę http://www.gta4.net/map/ i za pomocą aplikacji Google urządzić sobie spacer po wirtualnym mieście.

Przerost formy nad treścią? Z pewnością ludziom, którzy nie są fanatykami przygód Niko Bellicka mapa do niczego się nie przyda. Może jednak posłużyć jako doskonały przewodnik po grze, z zaznaczonymi lokacjami, NPCami i sekretami. Dla szczególnie dociekliwych znajdą się też ukryte smaczki, które twórcy zaimplementowali we własną kopię Liberty City.

Dobry produkt to połowa sukcesu - oddana społeczność przyczynia się do tego, że pamięć o produkcji nie ginie. To widać na powyższym przykładzie. Potrzeba wielkich gier, żeby skłonić fanów do takich przedsięwzięć. Może i Wiedźmin 2 doczeka się nieoficjalnych, pomysłowych opracowań?

 

Więcej o grach Rockstar Games:

Źródło: Techspot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  niesamowita sprawa
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Przydałoby się jeszcze Google Street View :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    No wiedźmin akurat ma tak mały świat gry, że nie ma sensu do niego robić mapy. Fabuła jest przednia nie przeczę ale świat gry to jakiś pseudo sandbox o małych wymiarach.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Witam
     Bardzo interesujące. Grupie ludzi zachciało się stworzyć małe arcydziełko. Filmik jest super. Ale tylko niecałe półtora godziny :). Ja z kilkoma graczami nagraliśmy 96 odcinków fabularnych po 10 min z gry Test Drive Unlimited, przez trzy lata :)>>> http://ja.gram.pl/agopol
     A teraz ciągnę następną serię z Test Drive Unlimited 2.
     Cudze chwalicie, swego nie znacie :)