Mobile

Gry VR na smartfony - przegląd kosmicznych strzelanin

przeczytasz w 1 min.

Sprawdzamy, czy wśród kosmicznych strzelanek VR na Google Cardboard w końcu pojawiła się ciekawa gra

Pomimo, że systemy VR wykorzystujące smartfony rozwijają się dynamiczne, to wciąż brakuje dla nich "dużych", pełnoprawnych gier. Nadzieję przynosi premiera Minecrafta dla gogli Samsung Gear VR, ale czy coś ciekawego dzieje się w systemie Google Cardboard?

Na początek wzięliśmy pod lupę gry, których akcja dzieje się w kosmosie - czy udało nam się znaleźć jakieś perełki? Zapraszamy do krótkiego przeglądu w materiale wideo.

Niestety, w tej chwili nie ma co na liczyć na grę VR na smartfony w rodzaju Star Citizen - większość z produkcji na Google Cardboard to proste strzelanki, a nawet właściwie dema technologiczne.

Tym niemniej warto zapoznać się z takimi grami jak RoboBliteration, End Space VR, czy Vanguard V. Warto też obejrzeć demo technologiczne A Time In Space 2, które pokazuje, że z dzisiejszych smartfonów można wycisnąć naprawdę przyzwoitą oprawę graficzną.

Źródło: informacja własna

 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  3ndriu
  1
  Posucha straszna w temacie. Nawet płatne gry jakoś nie zachwycają rozwojem. Czekam na RPG z prawdziwego zdarzenia, 2 dema przejrzałem i wydaje mi się że to może być coś.
  • avatar
   razielOne
   0
   Właśnie ściągam ze sklepu horrory, także już wiem za co później się wziąć. Więcej takich materiałów!
   • avatar
    shamoth
    0
    Elite: Dangerous + Vridge od Riftcat'a, cały czas się rozwija jedno i drugie ;)