Konkursy

GTA – rozszerzamy konkurs Zostań rekinem gangsterki

z dnia
Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
25 komentarzy Dyskutuj z nami

Nagrywacie i montujecie film zawierający najciekawsze Waszym zdaniem fragmenty rozegranego przez Was napadu w GTA Online

Turniej GTA 5

Pamiętacie jeszcze o naszym konkursie związanym z pecetową premierą GTA V? Do tej pory zgłosiło się już do niego kilka osób. Chcąc jednak uatrakcyjnić całą zabawę postanowiliśmy rozszerzyć konkurs oferując nagrody już nie jednej, a czterem osobom z najwyższym wynikiem wirtualnych dolarów. Zapewne ciekawi jesteście o co gramy. Otóż pula nagród przedstawia się obecnie następująco:

 • I miejsce - Słuchawki Cooler Master CM Storm Sirus C o wartości 267 zł
 • II miejsce - gra Dying Light Edycja Premium (PC) o wartości 129 zł
 • III miejsce - klawiatura Natec Genesis RX66 o wartości 119 zł
 • IV miejsce - klawiatura Natec Genesis RX88 o wartości 23 zł

W związku ze powyższymi zmianami postanowiliśmy dać wszystkim zainteresowanym nieco więcej czasu na przygotowanie i zgłoszenie swoich filmów do konkursu. Przedłużamy więc czas trwania konkursu do dnia 6 czerwca 2015 roku.

Na koniec jeszcze szybkie przypomnienie zasad.

Nagrywacie i montujecie film zawierający najciekawsze Waszym zdaniem fragmenty rozegranego przez Was napadu w GTA Online i zgłaszacie je na specjalnej stronie konkursowej.

Prace dopuszczone do konkursu oceniane są przez zarejestrowanych czytelników naszego portali, którzy dysponując pulą wirtualnych dolarów mogą przyznawać swoim faworytom określone sumy. Autorzy filmów, które „zarobią” najwięcej otrzymają wyżej wymienione nagrody.

Pamiętajcie jednak, że redakcja wstępnie ocenia zgłoszone prace. Jeśli dotyczą napadów trafiają do konkursowej zakładki Akcje PRO, gdzie każdy może na nie głosować. W przypadku gdy film nie dotyczy napadu, jest przesadnie brutalny (poza normalnymi ramami rozgrywki) bądź prezentuje jakąś zabawną sytuacje przypisany zostanie do jednej z dwóch pozostałych zakładek – Psychopaci i Śmiechu warte. Choć jest to strefa pozakonkursowa to każdy chętny będzie mógł „polubić” swoich faworytów.

Zachęcamy do zabawy.

GTA V - ranking napadów - turniej

Zobacz regulamin konkursu

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "IV miejsce - klawiatura Natec Genesis RX88 o wartości 23 zł"
  Albo nie ta klawiatura, albo nie ta cena.
 • avatar
  Nie dla mnie jeszcze nie kupiłem grafki nowej i GTA :/
  E tam :)
 • avatar
  Mm słabiutko, tam przedłużenie jak bardziej na miejscu bo zrobienie quality vid troche zajmuje ale patrząc na nagrody troche mi się odechialo wkładac parenastu h more w editing.
  Postujecie jakieś linki GPU CPU SSD na main stronie konkursu nie zapowiadajac nagród no i pewnie niejeden miał nadzieje, że uw nagroda może byc karta która podziwgnie gta na ultra np ... taki ja np ;d Kiepski baiting ze strony benchmarka
 • avatar
  No dlatego to tylko nadzieja była, linki do gpu cpu ssd testow w gta i ''nagrody niespodzianki '' ''ah moze im zostal sprzet z tych testow i to bedzie nagroda... no nic mniejsza z tym . A co do tego relaksu to chyba nigdy nie probwales edytowac 2h clipow w gta video editorze ;d
 • avatar
  Powinniście jeszcze zorganizować jakiś konkurs w którym można wygrać GTA V :) Gierka cenowo się trzyma a nie wszyscy mają na nią fundusze a chętnie by zagrali :)
 • avatar
  Kiedy Wyniki ?