Ciekawostki

Gwiezdne Wojny: wszystkie części obejrzysz w Internecie

przeczytasz w 1 min.

Premiera siódmej części Gwiezdnych Wojen coraz bliżej. Dla wielu będzie to pewnie dobra okazja, by przypomnieć sobie dotychczasowe epizody.

Star Wars kolekcja

Premiera siódmej części Gwiezdnych Wojen coraz bliżej. Twórcy domyślili się, że dla wielu będzie to dobra okazja, by przypomnieć sobie dotychczasowe epizody i postanowili osiągnięcie tego celu ułatwić. Dlatego też już wkrótce, po raz pierwszy, cała saga (włączając w to oryginalną trylogię) zostanie udostępniona w Internecie na kilku spośród najważniejszych platform VOD: Amazon Instant Video, iTunes oraz Google Play.

Star Wars: The Digital Movie Collection to zestaw wszystkich sześciu filmów z sagi Gwiezdnych Wojen. Niestety nie będą to oryginalne, kinowe wersje, lecz te, z którymi mieliśmy do czynienia w przypadku edycji na Blu-ray. Na pocieszenie mamy jednak dodatkowe, wcześniej niepublikowane materiały dołączane do każdego z filmów: Conversations (najważniejsze osoby opowiadają o produkcji poszczególnych filmów) oraz Discoveries From Inside (opowieści o nowych technologiach wykorzystywanych przy produkcji filmów). Do tego dodać należy usunięte sceny, zwiastuny i wiele więcej.

Niestety sporo przyjdzie nam za  Star Wars: The Digital Movie Collection zapłacić. Każdy film to bowiem wydatek rzędu 14-20 euro. W przypadku iTunes będziemy mieli do wyboru polskie napisy (w pozostałych serwisach – na razie nie wiadomo). Każdy z sześciu epizodów udostępniony zostanie już w ten piątek, 10 kwietnia.

Źródło: StarWars, IGN

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  12
  Czyli razem 400-500zł... za tyle to jest pelna saga na bluray'ach, w lepszej jakosci.
  • avatar
   legoras
   9
   Gdzie tu jakaś specjalność? Za obejrzenie trzeba zapłacić.. tak jak i obecnie na podobnych serwisach.. różnica bedzie taka, iż będzie sie płacić za 'oficjalne' udostępnienie.
   • avatar
    Bugjo
    0
    Poczekam az puszczą znowu w Tv ;D....
    • avatar
     Konto usunięte
     -11
     Nigdy nie lubiałem Gwiezdnych wojen! Wolę Star Treka!
     • avatar
      Dubler
      0
      To do tej pory nie mogłem obejrzeć w internecie?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Tak się składa że w iTunes film jest z polskimi napisami i dubbingiem 5.1 + ścieżka oryginalna, również 5.1. Cena tylko z pupy wzięta. Jakby był każdy epizod za 10zł to kupiłbym bez namysłu. Nie piszcie że chciałbym prawie za darmo. Przez te wszystkie lata i tak już się nachapali w tym temacie nie mało. Dlatego nie przewiduję jakiegoś mega szału na wersję cyfrową.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Wersję cyfrową to ja już ma od paru lat z torrentów.
        • avatar
         dziks
         0
         Ostatnio oglądałem 1 część... co za dno! Efekty specjalne biją w oczy prostotą, a postać Jar Jar Binks'a, to największa wtopa serii.
         Kolej na część 2. :)