• benchmark.pl
 • Gry
 • Kolejny zwiastun Halo Infinite z cyklu Archiwa UNSC – co nowego mogą zobaczyć gracze?
Gry

Kolejny zwiastun Halo Infinite z cyklu Archiwa UNSC – co nowego mogą zobaczyć gracze?

przeczytasz w 1 min.

Już niedługo zapowiedziana premiera gry Halo Infinite, jednego z najbardziej wyczekiwanych projektów tego roku. Nowy zwiastun tytułu, w filmowej scenerii, powoduje mnóstwo emocji. Zresztą... sprawdźcie sami!

Nieco ponad rok temu pojawił się pierwszy gameplay z Halo Infinite. Gracze z niecierpliwością wyczekiwali premiery, która została dosyć mocno opóźniona. Pewne jest już, że Halo Infinite zadebiutuje 8 grudnia, jednocześnie na PC, Xbox Series X|S i Xbox One. Ostatnio na youtube pojawił się nowy zwiastun z cyklu Archiwa UNSC, w którym skupiono się na górnikach, starających się w pocie czoła wydobywać cenny surowiec.

Master Chief, minerały i dużo emocji

To już trzeci epizod z serii. Pierwszy z nich ujawnił historię ukrytą za tarczami energetycznymi, a drugi skupił się na pochodzeniu nowego Grappleshot Master Chiefa. W nowym filmiku można ujrzeć grupę górników, którzy poświęcają życie oraz zdrowie, aby wydobywać rudę. Mimo zbombardowanych wykopalisk starają się szukać minerału, który jest ważny dla zbroi Master Chiefa. Nie zważają nawet na ryzyko zawalenia się całej konstrukcji. 

Zwiastun robi naprawdę duże wrażenie, warto się z nim zapoznać:

Czekacie na Halo Infinite? Dajcie znać!

Źródło: gamerant.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  1
  Robi duże wrażenie? Hmm...
  • avatar
   tybek6969
   -1
   Znowu murzyn. Litości.