Gry Xbox One

Halo 3: ODST i mapa Relic w maju zostaną dodane do Master Chief Collection

przeczytasz w 1 min.

Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale 343 Industries i Microsoft wiedzą co to pokora i zadośćuczynienie.

Halo 3: ODST X1

Halo: The Master Chief Collection to solidny ukłon w stronę fanów tej serii. To podróż przez odświeżone graficznie cztery części sagi o tytułowym superżołnierzu, który ratuje ludzkość przed obcą rasą. Niestety do finalnego wydania wkradło się sporo błędów. Trzeba jednak przyznać, że kto jak kto, ale 343 IndustriesMicrosoft wiedzą co to pokora i zadośćuczynienie. 

Studio 343 Industries ogłosiło, że już w przyszłym miesiącu wszyscy posiadacze Halo: The Master Chief Collection (którzy grali w trybie sieciowym od premiery do 19 grudnia ubiegłego roku) otrzymają zupełnie za darmo działająca w jakości 1080p/60fps kampanię gry Halo 3: ODST. Jako bonus, gracze mogą też liczyć na odświeżoną mapę do trybu sieciowego – Relic. 

Tymczasem już teraz dostępna do pobrania jest kwietniowa aktualizacja. Liczy sobie 1,6 GB i zawiera mnóstwo poprawek dotyczących ogólnej rozgrywki oraz usprawnień sztucznej inteligencji w każdej z gier wchodzących w skład Halo: The Master Chief Collection. Wyeliminowano też kolejne problemy związane z trybami sieciowymi.

Na deser trzy nowe screeny prezentujące Halo 3: ODST i odświeżoną mapę Relic w akcji:

Źródło: VG247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  2
  Nie obraziłbym się za Master Chief Collection na PC :p Jedna z 2-3 gier konsolowych w które bym chętnie zagrał.
  • avatar
   GLI75
   0
   DRM-Free PC Edition... :>