Gry

Halo Wars 2 - testy trybu Blitz jeszcze w styczniu

przeczytasz w 1 min.

Już za kilka dni rozpoczną beta testy trybu wieloosobowego Blitz - jednej z ciekawostek obecnych w grze strategicznej Halo Wars 2.

W Halo Wars 2 nie zabraknie klasycznych, kochanych przez miłośników strategii trybów rozgrywki, ale pojawi się też nowość w postaci trybu Blitz. Na czym polega jego wyjątkowość? Otóż nasza armia będzie przedstawiona w formie kart. Jako że tryb ten jest swego rodzaju eksperymentem, twórcy chcą się upewnić, że wszystko w nim gra i buczy. Dlatego też odbędą się dodatkowe beta testy.

„Blitz to całkowicie nowy sposób poznania Halo Wars i rozgrywki strategicznej w czasie rzeczywistym. Blitz łączy walkę taktyczną ze strategią opartą na kartach. Twoja talia to armia, którą rozbudowujesz o potężne pojazdy Halo oraz oddziały, by później dowodzić nimi w szybkich rozgrywkach online lub w pojedynkę stawić czoła fali wrogów” – wyjaśniają twórcy, zapraszając do udziału w testach.

Beta testy trybu wieloosobowego Blitz w Halo Wars 2 wystartują 20 stycznia i potrwają do 30 stycznia. Udział w nich mogą wziąć zarówno gracze komputerowi, jak i ci, którzy do zabawy wykorzystują konsole Xbox One. Premiera pełnej wersji gry planowana jest zaś na 21 lutego i jak niedawno się dowiedzieliśmy, pecetowcy będą mogli zdecydować się na zakup edycji pudełkowej tej strategii.

Źródło: Microsoft

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!