Gry

Hawken: wielkie mechy w dynamicznej rozgrywce

przeczytasz w 1 min.

Pierwsza produkcja Adhesive Games zrobiła spore zamieszanie na targach E3.

Hawken - futurystyczna strzelanka z wielkimi mechami w roli głównej powstaje w Kalifornii, w studiu zatrudniającym na stałe sześć osób. Tak jest, okazuje sie, że szóstka ambitnych producentów plus kilku pracujących za darmo stażystów potrafi stworzyć świetnie wyglądającą grę, która na targach E3 wzbudziła naprawdę spore zainteresowanie. Trzeba pamiętać, że Hawken powstaje na silniku Unreala, co od początku gwarantuje mu przewagę nad innymi niskobudżetowymi produkcjami, ale i tak osiągnięcia Adhesive są spore.

Jak twierdzą sami producenci, Hawken ma być czymś pomiędzy MechWarriorem, a Halo - niekoniecznie bardzo zaawansowaną symulacją, ale też nie całkiem zręcznościową strzelanką. Wiedzą też, że nie mogą za bardzo szaleć przy ograniczonych zasobach i skupiają się tylko i wyłącznie na trybie gry dla wielu osób. Kampanię pojedynczą zobaczymy dopiero w ewentualnej kontynuacji Hawkena.

O tym, że na E3 było głośno o Hawkenie przekonuje nas choćby ten wywiad z producentami i prezentacja gry, przygotwana przez serwis G4:

 

Trzeba przyznać, że rozgrywka wygląda efektownie, i kto wie? Być może posiadacze PC oraz konsol Xbox360 i PlayStation 3 będą mieli z tej produkcji mnóstwo pociechy. Premiera? W przyszłym roku.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Blue's News

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  wygląda troche słabo
  • avatar
   Artik
   0
   "Jak twierdzą sami producenci, Hawken ma być czymś pomiędzy MechWarriorem, a Halo - niekoniecznie bardzo zaawansowaną symulacją, ale też nie całkiem zręcznościową strzelanką."

   I to jest najgorsze. Marzy mi się seria Mechwarrior z dzisiejszymi możliwościami graficzno-dźwiękowymi.
   • avatar
    Szymon331
    0
    Ale kaszanka eh.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Eh pamiętam to. Mech Warrior IV, ta kamera blisko mecha pozwalająca czuć się jakbyś był w środku, pełno laserów do wyboru. Nie ma już takich gier.
     • avatar
      Gakudini
      0
      Rozgrywka wygląda rewelacyjnie, w To to może nawet ja (fan strategii rurowych ;)) bym pograł :)