Gry

Hearthstone - nadciąga kolejna przygoda

przeczytasz w 1 min.

Tym razem wybierzemy się na przyjęcie do Karazhanu, na które zaprosił nas najpotężniejszy mag Azeroth, Medivh.

Firma Blizzard zaprasza wszystkich graczy Hearthstone na „najgorętszą imprezę we Wschodnich Królestwach”. Już za dwa tygodnie w sprzedaży pojawi się rozszerzenie zatytułowane Pewnej nocy Karazhanie.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup rozszerzenia, wezmą udział w przygodzie we wnętrzach Karazhanu, a więc wieży Medivha – najpotężniejszego maga Azeroth. Po przyjściu na przyjściu na przyjęcie okaże się, że ów mag zniknął, a zadaniem graczy będzie jego odnalezienie.

Hearthstone Karazhan screen

„Przygoda Pewnej nocy w Karazhanie zapewnia graczom szansę imprezowania wraz z Medivhem i zebrania nowych, świetnych kart do kolekcji. Możliwość ukazania nowej wersji jednej z najbardziej lubianych lokacji w Azeroth daje nam mnóstwo satysfakcji i nie możemy się doczekać, kiedy gracze sprawdzą w boju swoje nowe talie” – mówi Mike Morhaime z Blizzarda.

Pewnej nocy w Karazhanie to między innymi wiele legendarnych postaci, zaklęta szachownica i 45 nowych kart. Prolog i 2 karty będą dostępne za darmo, każda lokacja kosztować będzie 5,99 euro, a zestaw czterech lokacji został wyceniony na 17,99 euro. Rozszerzenie będzie dostępne na wszystkich platformach, a więc komputerach Windows i Mac oraz urządzeniach mobilnych z z systemami Android, iOS i Windows.

Źródło: CDP

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    blazej0000
    0
    Pół roku temu zniszczyłem wszystkie karty (w pył). Był to jedyny sposób by oderwać się od gry, zbyt wiele czasu mi kradła. A teraz... bardzo żałuję, ale już nie chce mi się od nowa pracować na te wszystkie karty. Jest jakiś sposób na cofnięcie zniszczenia?