Gry

Microsoft nie czeka - hit Bethesdy lada dzień trafi do Xbox Game Pass

przeczytasz w 1 min.

Nie mieliście jeszcze przyjemności zagrać w Doom Eternal? Nie trzeba go kupować, można będzie nadrobić te zaległości w inny sposób.

Doom Eternal poszerzy katalog Xbox Game Pass

Kilka godzin pogłosek i bardzo szybko wydany oficjalny komunikat. Microsoft potwierdził, że katalog usługi Xbox Game Pass zostanie wkrótce rozbudowany o Doom Eternal. I nie jest to stwierdzenie na wyrost, premierę zaplanowano bowiem na 1 października.

Istotna jest jednak wzmianka, iż mowa o Xbox Game Pass w wersji na konsole. Korzystający z Xbox Game Pass na PC będą musieli uzbroić się w większą dawkę cierpliwości, ale i oni mają otrzymać możliwość ogrania Doom Eternal jeszcze w tym roku.

Xbox Game Pass będzie jeszcze ciekawy

Bez wątpienia można mówić tu o hicie, Doom Eternal spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i przez wielu graczy określany jest jedną z najlepszych strzelanek ostatnich lat. Gdybyście jakimś trafem nie znali bliżej tego tytułu to sporo na jego temat możecie dowiedzieć się np. z naszej recenzji.

Taki obrót spraw nie jest większym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że kilka dni temu Microsoft przeją ZeniMax Media i cały dorobek spółki, a więc także gry spod skrzydeł Bethesdy. Nie ukrywał, że abonenci Xbox Game Pass znacząco to odczują i mogą nastawiać się na przypływ ciekawych gier. Jak widać, efekty pojawiają się dość szybko.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bols244
  1
  Szkoda tylko, że okropnie się gra w tę gierke na konsoli, opóźnienie jakie występuje przy celowaniu jest kompletnie nie dopuszczalne w porownaniu do cod czy bf gierka odpada. Mam nadzieje, że nowa generacja naprawi ten problem
  • avatar
   sn00p
   1
   Doom Eternal dzisiaj to już odgrzewany tytuł :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    szkoda że betcheda nie potrafiła się utrzymać na rynku, i znowu mamy kolejną firmę pod kontrolą giganta, tym razem jest to microsoft. konkurencja na rynku gier jest coraz słabsza, gry coraz mniej innowacyjne, w zasadzie to tylko wygląd gier się poprawia za sprawą kart graficznych, reszta stoi w miejscu lub wręcz się cofa.