Gry

Tak Agent 47 prezentował się na E3 2018

przeczytasz w 1 min.

HITMAN 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Targi E3 2018 przyniosły nam mały przedsmak zabawy, twórcy zaprezentowali obszerne fragmenty rozgrywki.

Targi E3 2018 to już historia. Na imprezie pojawiła się większość czołowych producentów i wydawców gier, między innymi IO Interactive, które od pewnego czasu ma pełne prawa do marki HITMAN. Jeśli w natłoku doniesień umknął komuś materiał z gry HITMAN 2, wypada nadrobić zaległości.

Twórcy prezentowali misję, podczas której Agent 47 będzie musiał udać się do Miami. Wydarzenia rozgrywają się tutaj na torze wyścigowym (nie dosłownie, chodzi o cały kompleks), co daje bohaterowi spore pole do popisu. Celowo nie opisujemy szczegółów, niektóre osoby nie chcą dowiadywać się wszystkiego przed premierą i moglibyśmy w ten sposób zepsuć im zabawę. Zainteresowani znajdą wszystko na omawianym materiale.


Jak widać, sama mechanika rozgrywki nie przeszła większych zmian, ale też chyba nikt tego tutaj nie oczekuje. Pełna wersja gry zabierze nas także w inne zakątki świata.

Przypomnijmy, że HITMAN 2 został zapowiedziany kilka dni przed targami E3 2018. W przeciwieństwie do poprzednika, gra nie będzie oferowana w formie epizodów. Premiera planowana jest na listopad, gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: GameSpot

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KORGAN
    1
    HITMAN to świetna gra. W końcu dałem szansę najnowszej części i jest na prawdę rewelacyjna.