Gry

Hitman: Agent 47 policzkiem dla cenionej serii gier

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
33 komentarze Dyskutuj z nami

Film zbiera bardzo krytyczne recenzje.

Hitman: Agent 47

Seria Hitman znana jest wielu graczom i ci, którzy mieli z nią do czynienia z reguły doświadczenia tego nie żałują. Zupełnie inaczej może być jednak w przypadku filmu Hitman: Agent 47.

Już wiele razy otrzymywaliśmy w przeszłości dowody potwierdzające tezę, że ekranizacje gier nie są niczym łatwym i zazwyczaj wizyta w kinie nie kończy się przyjemnie. Jeśli wierzyć pierwszym opiniom odnośnie Hitman: Agent 47, czeka nas kolejne rozczarowanie.

Film w reżyserii Aleksandera Bacha dopiero w przyszłym tygodniu zawita do Europy, ale już wczoraj świętował swoją premierę w USA. Spowodowało to pojawienie się wielu recenzji i niestety wszystkie są bardzo krytyczne. Recenzenci mają ogromne problemy ze wskazaniem jakichkolwiek mocnych stron produkcji, jednocześnie wskazują na szereg minusów - banalną fabułę, kiepską grę aktorską oraz, co najgorsze, próbę zaoferowania bardzo szybkiej i widowiskowej akcji, która nijak ma się do tego, z czego słynie seria gier Hitman.

Wymowne mogą być także dane z serwisu metacritic. Średnia recenzji wynosi tam 29%, a średnia ocen użytkowników portalu ledwie 2,6. Najgorsza ekranizacja w historii? Na ten moment wiele na to wskazuje.


Miejmy nadzieję, że zdecydowanie lepiej będzie w przypadku kolejnej gry o losach najbardziej znanego płatnego zabójcy. Ta pojawi się już w grudniu - na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: vg247, youtube

Komentarze

33
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  Bardzo słuszne oceny. Odstępstwa od kanonu powinny być piętnowane ponad miarę.
  Mam nadzieję, że również Fantastyczna 4 będzie zmiażdżona za to co zrobiła z bohaterami i nie zwróci się na tyle, by reżyser razem ze scenarzystami musiał zwracać kasę inwestorom.
  22
 • avatar
  cosby
  Wystarczy zerknąć na trailer i widać z jakim gniotem dla gimbusów mamy do czynienia... A szkoda.
  12
 • avatar
  prime27pl
  Pytam się dlaczego nie dadzą Jason Stathama w głównej roli ? aż się prosi o taki zabieg.Idealnie pasuje .
  5
 • avatar
  DelianoCarl
  Mi wystarczył trailer żeby wiedzieć, że ten film będzie gniotem...
  Pierwsza sprawa - Aktor, w ogóle niepodobny do tego z gry a druga - Hitman ma być łysy a nie ogolony maszynką na zero! Na tej głowie nie może być włosów. :D
  Trzecia sprawa, zbyt dynamiczna akcja.
  3
 • avatar
  Helldriver
  Goc wygląda jak pinda a nie Hitman.Bez polotu,bez zabójczego wyrazu twarzy,bez jakiegokolwiek respektu ktory powinien bić z jego twarzy na lewo i prawo...
  3
 • avatar
  Polhar
  Drugie Pixels i Fantastyczna Czwórka.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  To jest amerykański film dla amerykańskich widzów, a wszyscy wiemy jacy są amerykanie! Dlatego film jest jaki jest szybki, widowiskowy, dużo strzelania, rozbijania samochodów, z dużą ilością scen kaskaderskich i być może z rozbieraną sceną!
  Ten film ma na siebie zarobić i zarobi, bo amerykanie chętnie swoje dolary na niego wydadzą! To jest społeczeństwo, które jest uczone od dziesiątek lat do konsumpcji! Tam są wszystkie chwyty dozwolone, byleby sprzedać i zarobić! Amerykanie żyją po to, aby kupować i konsumować do śmierci i nie zadawać pytań!
  Czy ktoś w Europie oprócz może brytoli sądził, że to będzie ambitne kino akcji? Raczej mało takich się znajdzie!
  1
 • avatar
  Dudzio993
  W zasadzie gdyby ten film miał inną nazwę nie związaną z Hitmanem to może miałby lepsze recenzje.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Ale gimbus jak piotrunia z tego portalu ech....
  Normalnie profanacja.....
 • avatar
  kombajn
  Eee a nie było już jednej ekranizacji Hitmana?
 • avatar
  Konto usunięte
  spierdolili ten film