Gry

Hitman pokazany raz jeszcze - ponad 40 minut rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Agent 47 nie traci formy.

Hitman

IO Interactive chętnie dzieli się z graczami informacjami i materiałami dotyczącymi nowego Hitmana. Twórcy pojawiają się na każdej większej imprezie, w związku z czym nie zabrakło ich również na EGX 2015.

Po raz kolejny zdecydowano się wziąć na tapetę misję „Show Shopper” rozgrywającą się w Paryżu, gdzie głównym celem ma być Viktor Novikov - przywódca organizacji przestępczej o kryptonimie IAGO. Wprawdzie etap ten był już prezentowany wcześniej, ale w niczym to nie powinno nikomu przeszkadzać. Tym razem bohater obrał bowiem inną drogę, a dodatkowo w większym stopniu skoncentrowano się na przedstawieniu poszczególnych miejsc na mapie.

A zwiedzać jest co, ponieważ już wcześniej padły zapewniania, iż mapa z omawianej misji będzie bardzo rozległa - około 6 razy większa od największej lokacji z Hitman Absolution, co ilustrowano ciekawą grafiką.

Omawiane wideo zobaczyć możecie poniżej. Materiał wzbogacony został komentarzem dwóch przedstawicieli IO Interactive - Svena Liebolda oraz Travisa Barboura.


Hitman zadebiutować ma na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Premierę gry przełożono ostatnio na marzec przyszłego roku.

Źródło: youtube EGX, constantlycalibrating

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Triangullar
  3
  Gdzie te 40 min rozgrywki? Chyba sami materiału wideo nie widzieliście i głupoty wypisujecie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Łysy prezentuje drugiego Łysego ;-)
   • avatar
    wdowa94
    0
    Doskonały framerate, idealne 40 minut gameplay'u i zjadłbym batona