Aparaty cyfrowe

HP kończy z produkcją cyfrówek?

przeczytasz w 0 min.

Producent zdecydował, że wkrótce - najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2008 - zaprzestanie produkcji aparatów cyfrowych na rzecz innych, kluczowych dla firmy produktów. Nie czarujmy się, aparaty cyfrowe nigdy nie stanowiły najmocniejszej strony producenta. Jednak zmiany jakie poczyni Hewlett-Packard, nie oznaczają definitywnego zniknięcia z rynku aparatów sygnowanych marką HP.

Firma doszła do wniosku, że lepiej i zapewne taniej będzie, gdy produkcją cyfrówek zajmie się inny producent z którym HP podpiszę stosowną umowę na wytwarzanie urządzeń. Póki co trwają poszukiwania podwykonawcy, który podjąłby się nowego wyzwania pod szyldem Hewlett-Packard.


Wygląda na to, że HP przejął się najnowszymi wynikami sprzedaży aparatów cyfrowych, które podają, że produkty tej marki nie mieszczą się nawet w pierwsze piątce najlepiej sprzedających się marek. Producent liczy na to, że większy udział na rynku uda mu się wywalczyć oferując dodatkowe usługi związane z cyfrową fotografią. Domyślić można się, że chodzi o usługi poligraficzne, obróbkę cyfrowej fotografii i nie tylko.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login