Konkursy

HTC Desire Eye do wygrania w interesującym konkursie

przeczytasz w 1 min.

Model wyróżniający się dwiema kamerami o rozdzielczościach 13 Mpix z podwójnymi diodami LED z pewnością przyciąga uwagę.

HTC Desire Eye smartfon

Jeśli sympatyzujecie z produktami firmy HTC to macie okazję do tego, aby przy odrobinie wysiłku i małej dawce szczęścia zgarnąć jednego z jej najnowszych smartfonów.

Na facebookowym profilu HTC Polska trwa bowiem konkurs, w którym nagrodą główną jest HTC Desire EYE. Dotychczas nie było wielu okazji aby o nim wspominać, ale bez wątpienia nadmienić trzeba w tym miejscu, iż jest to model wyróżniający się dwiema kamerami o rozdzielczościach 13 Mpix z podwójnymi diodami LED.

Głównie z tego powodu akcja przybrała zapewne nazwę „OKOnkurs z HTC” z czym wiążę się zresztą także zadanie dla biorących w niej udział.

„Przedstaw odjechaną stylizację...  oka. Technika dowolna - możesz zrobić zdjęcie, narysować, wykonać fotomontaż. Liczy się kreatywność!”

Przygotowane propozycje zamieszczać należy pod postem konkursowym na facebookowym profilu HTC Polska. Tam też znajdziecie dokładny regulamin konkursu. Najważniejsze aby pamiętać, że potrwa on do 10 maja do godziny 23:59. Zwycięzcę poznamy natomiast najpóźniej 15 maja.

Źródło: facebook - HTC Polska, digitec

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  3
  Całkiem ciekawy jest ten smart, aż dziwne, że przeszedł bez większego echa. Jest nawet wodoszczelny i nie wiem czemu HTC się tym bardziej nie chwali bo u nich to raczej wyjątek niż reguła.
  • avatar
   szydas
   0
   Może by tak dodać w tytule reklamy, że konkurs jest tylko dla użytkowników facebooka? Niby tylko kilka sekund, żeby doczytać, ale w tym czasie można przeczytać coś innego...