Smartfony

Belkin przygotował bogatą kolekcję akcesoriów dla smartfona HTC One

przeczytasz w 1 min.

Jeśli ktoś decyduje się już na smartfona z najwyższej półki, to pewnie zainteresuje się także akcesoriami do niego.

HTC One smartfon akcesoria Belkin

Premiera HTC One już od jakiegoś czasu za nami i trzeba przyznać, że jest to bez wątpienia jeden z najciekawszych smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Nic dziwnego, że również dla niego przygotowywane są dodatkowe akcesoria.

Za wydajne podzespoły i interesujący wygląd, który zapewnia m.in. aluminiowa obudowa, trzeba rzecz jasna sporo zapłacić. Jeśli ktoś decyduje się już jednak na smartfona z najwyższej półki, to pewnie zainteresuje się także wspomnianymi akcesoriami do niego. Te przygotowane zostały chociażby przez firmę Belkin.

Wśród oferowanych przez nią gadżetów znaleźć można: klasyczne etui Grip Sheer Matte, pokrowiec Pocket Case z kieszonką na wizytówki i uchwytem ułatwiający wyjmowanie urządzenia, pokrowiec Easefit Plus Armband dla prowadzących aktywny tryb życia, cienkie etui Micra Fine z metalicznym połyskiem oraz pokrowiec Wallet Folio z trzema wewnętrznymi kieszonkami na wizytówki i zapięciem magnetycznym.

"Użytkownicy urządzeń mobilnych, oprócz idealnego telefonu, poszukują dobrze zaprojektowanych akcesoriów, które uzupełniają jego zastosowanie. Nasza kolekcja tworzy zgrany duet z nowym HTC One."– Artur Makowski Country Manager Poland firmy Belkin

Wszystkie wyżej wymienione akcesoria dostępne są już w sprzedaży w kilku wersjach kolorystycznych. Ceny zaczynają się już od około 50 złotych za Grip Sheer Matte, Pocket Case to wydatek około 60 złotych, a Micra Fine około 85 złotych.

Źródło: Belkin, bloomberg

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Radical
    3
    Nie ma to jak płacić za piękny telefon, ślicznie wykonany z bardzo dobrych materiałów a potem nosić go w paskudnym etui dzięki któremu wygląda jak "jakiśtam" telefon.