Smartfony

Jak wytrzymały jest HTC One (M8)?

przeczytasz w 1 min.

HTC One (M8) w starciu z kluczem, nożem oraz młotkiem.

HTC One (M8) smartfon wytrzymałość

Wczoraj wieczorem dobyła się premiera wyczekiwanego następcy HTC One. Nowy model, HTC One (M8), sprawia wrażenie urządzenia bardzo interesującego i dlatego też w najbliższych dniach spodziewać możemy się jeszcze wielu doniesień na jego temat. Zacznijmy od wytrzymałości smartfona.

Wielu osobom podoba się wygląd flagowych modeli HTC, a także materiałów, z jakich wykonywana jest ich obudowa. W przeciwieństwie do wielu innych producentów, HTC zdecydowało się postawić na metal i to właśnie z niego, w aż 90% składa się obudowa HTC One (M8). Zapewne zwiększa to wytrzymałość na przypadłości życia codziennego, ale z pewnością nie czyni całej konstrukcji niezniszczalną.

Bardzo dobitnie udowodnić postanowili to redaktorzy TechSmartt. Zdecydowali się oni zapoznać HTC One (M8) z kluczem, nożem oraz młotkiem. Myślicie, że smartfon najgorzej zniósł kontakt z tym ostatnim? Nie do końca, ale przekonacie się o tym na poniższym materiale wideo.

 

Co ciekawe, zdecydowano się również na sprawdzenie tego, jak HTC One (M8) znosi kontakt z wodą, z którą akurat nie sympatyzuje tak bardzo, jak flagowe modele konkurencji. Efekty tego testu okazały się jednak zaskakujące i to jak najbardziej na plus.


Źródło: youtube - TechSmartt, phonearena

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  9
  Taa.. powinien równolegle testować te zabiegi na mydelniczce szajsunga ;>
  • avatar
   piwo1
   6
   mnie wystarczy test spadniecia na plask telefonu z 1 metra na betonowa posadzke
   • avatar
    Szymon331
    3
    Jak wyjdzie wersja mini tego telefonu (okolice 4 cali) to biore zaraz po tym jak spadnie podatek od nowosci :)

    Piekny gadzet.
    • avatar
     michal0120
     2
     Samsung pewnie by się rozpadł po uderzeniu młotkiem
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Takie poucinane wideo to sobie mogą wsadzić, też mogę wrzucić do wody każdy telefon, zrobić pauzę, wziąć do ręki nowy i ponowić nagrywanie - super LG L3 też jest wodoodporny!
      • avatar
       Radical
       0
       Totalnie mieszane uczucia mam. Telefon z jednej strony opiera się waleniu młotkiem ale plecy bardzo łatwo rysują się od zwykłego klucza. Po 2 latach normalnego użytkowania telefon będzie w idealnym stanie technicznym ale bedzie wyglądał jak by przeżył 2 wojny światowe.