Gry

HTC również bez konferencji na targach MWC 2017

przeczytasz w 1 min.

Tajwański producent nie ma jeszcze gotowych smartfonów, którymi mógłby się pochwalić.

Jedni producenci swoją obecność na targach MWC 2017 potwierdzają, inni natomiast informują o całkowitym odpuszczeniu imprezy bądź odgrywaniu na niej drugoplanowej roli. Niestety grono tych drugich wciąż rozszerza się o dobrze znane nam firmy.

Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że na wizytę w Barcelonie nie zdecyduje się Samsung. Ostatnio takie same plany zdradziło Xiaomi. Nowości nie należy spodziewać się również po HTC.

Tajwański producent poinformował, iż nie przygotowuje na MWC 2017 żadnej konferencji, a to oznacza, iż nie mamy co oczekiwać premier nowych urządzeń. Najpewniej nie są one jeszcze gotowe. Tajwański producent pokazał już HTC U Play i HTC U Ultra, a wiadomo przecież, że łącznie na ten rok planuje maksymalnie siedem smartfonów.

W tabletach i mniejszych mobilnych gadżetach HTC raczej nie gustuje, więc taki obrót spraw dziwić nie może. Najwięksi zwolennicy tajwańskiego producenta będą mogli odwiedzić jednak jego stoisko, na którym rozłożone zostaną zapewne znane już smartfony.

Źródło: androidheadlines, panoramagriego

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!