Smartfony

Huawei P20 w trzech wariantach, ale nieco innych niż sugerowano wcześniej

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że producent zdecyduje się ostatecznie na nazwę Huawei P20. Poza podstawowym modelem zobaczyć powinniśmy również Huawei P20 Plus oraz Huawei P20 Lite.

O następcy Huawei P10 mówi się od dawna. Wraz ze zbliżającą się premierą nieoficjalnych doniesień będzie jeszcze przybywać. Niektóre warto sobie odpuścić, ale w przypadku publikacji informacji przez zaufane źródła wypada się już zatrzymać.

A za jedno z takowych uznawany jest w branży mobilnej Roland Quandt. Z jego wiedzy wynika, iż producent zdecyduje się ostatecznie na nazwę Huawei P20 (zamiast Huawei P11), a jednocześnie postawi na trzy warianty nowego flagowca. Prócz Huawei P20 pojawić ma się Huawei P20 Plus oraz Huawei P20 Lite.

Huawei P20 w trzech wariantach

Przypomnijmy, że o trzech wariantach spekulowano już wcześniej, ale zamiast Huawei P20 Lite wymieniano Huawei P20 Pro.

Roland Quandt nie rozpisuje się na temat specyfikacji, ale trudno przypuszczać, aby producent nie skorzystał z procesora Kirin 970. Zapewne będzie on napędzał Huawei P20 i Huawei P20 Plus. Spodziewać można się też odchudzonych ramek wokół wyświetlacza i rozbudowanych możliwości fotograficznych.

Źródło: Roland Quandt, Android Headlines

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gatts-25
    -4
    Huawei już teraz powinno pomyśleć nad jeszcze lepszym ulepszeniem swojego SOC bo jak tak dalej pójdzie to EXYNOS od Samsunga nie będzie miał jakiejkolwiek konkurencji.