Gry komputerowe

Czy Humankind jest faktycznie tak dobry? Możesz rozstrzygnąć (bez kupowania)

przeczytasz w 2 min.

Nie brak głosów, że Humankind to jedna z najlepszych strategii, jakie pojawiły się w tym roku, a nawet w nieco szerszym ujęciu czasu. Jeśli macie co do tego wątpliwości, można je teraz rozwiać.

Humankind doczekał się wersji demo. Skąd pobrać?

Również Humankind nie uciekł przed obecną plagą branży gier, czyli opóźnieniem premiery. Ostatecznie odbyła się ona 17 sierpnia, a więc cały czas mowa o świeżym tytule. Warto było czekać, bo Amplitude Studios wykonało naprawdę dobrą robotę. O szeregu atutów Humankind sprawiających, że zabawa jest tutaj wciągająca możecie przeczytać w naszej recenzji. Również w przypadku zachodnich portali branżowych trzeba mówić o bardzo ciepłym przyjęciu gry, średnia ocen oscyluje w granicach 80%.

Osoby mające co do tego wątpliwości mają teraz okazję sprawdzić Humankind. Twórcy oraz SEGA zdecydowali się na udostępnienie wersji demo. Jest ona dostępna w sklepach Steam, Epic Games Store oraz Microsoft Store.

Demo gry Humankind. Co zawiera?

Demo pozwala sprawdzić epokę neolitu, epokę starożytną oraz epokę klasyczną, 14 kultur (Asyryjczyków, Egipcjan, Babilończyków, dynastię Zhou, Nubijczyków, Harrapów, Mykeńczyków, Aksumitów, Greków, Rzymian, Celtów, Maurjów, Majów i Gotów), 4 poziomy trudności, a nawet funkcję Map Maker i podstawową personalizację awatarów. Trzeba jednak zaznaczyć, że główne ograniczenie to fakt, iż gra zakończy się po 100 turach lub w momencie dotarcia do średniowiecza.

Humankind w promocyjnej cenie

A jeśli już komuś spodoba się rozgrywka, to nie trzeba kończyć na przygodzie z wersję demo. Jednocześnie Humankind doczekał się też promocji, w jej ramach cena pełnej wersji gry została obniżona o 20%. Postępy osiągnięte podczas sprawdzania wersji demo można będzie zachować.

W tym przypadku warto jednak odnotować, że czas trwania oferty zależy od sklepu. Najszybciej przecena zakończy się na Steam (już 24 listopada). Wypada też zaznaczyć, że gra cały czas dostępna jest w katalogu usługi Xbox Game Pass, co również stwarza możliwość do ogrania jej przy mniejszym wydatku.

Źródło: Humankind

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  8
  Jest demo - mozna sprawdzić - spodoba się to potem kupić - Tak powinno być zawsze...Wielkie brawa dla producenta ! Niestety nie wszyscy tak traktują graczy...
  • avatar
   bullseye
   0
   Jest całkiem OK - a przynajmniej przyjemniej niż w Civ6 mi się grało :)
   • avatar
    qrek1
    0
    civ 6 to jest gnio, więc nic dziwnego, że nawet w niedopracowane gry gra się przyjemniej.