Myszki

iBOX Dominator - mysz stworzona z myślą o graczach

przeczytasz w 1 min.

Mysz iBOX Dominator została zaprojektowana dla gracza. Ma pomagać wygrywać i można przyjąć, że ma ku temu warunki. Standardowe dwa przyciski są imponujących rozmiarów – długie i szerokie - jak zapewnia producent, gwarantują dobre ułożenie palców. Dodatkowo wgłębienia po obu stronach myszy z gumowaną powierzchnią zapewniają pewny i wygodny uchwyt. Scroll nie tylko jest duży, ale i wyposażony w antypoślizgowe wypustki. Dodatkowym atutem jest czterokierunkowe przewijanie.
 
Urządzenie ma dwa programowalne przyciski, do których można przypisać po trzy sekwencje działań. Jest to ukłon w kierunku bardziej wymagających użytkowników, którym nie wystarcza przypisanie do przycisku pojedynczej funkcji – tylko potrzebują sekwencji następujących po sobie aktywności. iBox Dominator to 'pamiętliwy' gryzoń, który nie zapomina skryptów przypisanych do przycisku nawet po zmianie komputera.

Gracz może także skorzystać z czterech różnych – programowanych indywidualnie rozdzielczości pracy. Warto przy tym podkreślić, że osie X i Y są niezależne – oznacza to, że można zaprogramować np. 4000 dpi w poziomie i 2000 dpi w pionie. Zakres rozdzielczości  jest od 400 dpi do 4000 dpi.

Gwarancją braku opóźnień jest zdolność częstego przesyłania danych – iBox Dominator wysyła 500 raportów na sekundę. Oprócz tego na życzenie właściciela chętnie zwiększy swoją wagę nawet o dodatkowe 40 gram dzięki dołączonym w zestawie ciężarkom. Dokładność położenia  i przesunięcia determinuje FPS o wartości 7040 Frames/sec (FPS).

W zestawie z iBOX Dominator są: mysz, odważniki, pudełko na odważniki, CD ze sterownikami oraz polskim oprogramowaniem, instrukcja. Mysz jest dostępna w cenie ok. 155 zł. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  obcypl
  1
  musi być podobna - przecież to nic innego jak Chiński szmelc - podróba i inne takie. Ech... cena jak za Logitecha albo jeszcze lepsze produkcje. Panom z Impet'u już podziękujemy :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Zgadzam się gromuso Dominator jest ok! Sama kupiłam chłopakowi taką myszkę, w sklepie komputerowym polecali Logitechy z wyższej półki cenowej- ale jak dla mnie ceny były za wysokie. Za to ze średniej półki polecił mi iBOX'a i Dominatora. Chłopak jest zadowolony do tej pory, a myszkę ma od ponad roku - bo dostał ją na gwiazdkę. Poza tym wcześniej robiłam rozeznanie wśród doświadczonych graczy na forach internetowych i powiedzieli, że jak na taki przedział cenowy to Dominator jest dobry. :) a przecież nikt jak gracze nie wie lepiej co jest dobre, a co nie :)
   • avatar
    erte0
    0
    Mysz Dominator? No to Pudzian się wkurzy... XD
    • avatar
     Pafun
     0
     Kolejny serwis który przepisuje notkę prasową z błędem. Nie pisze się "[...] dodatkowe 40 gram" tylko "dodatkowe 40 gramÓW"!
     • avatar
      XaRaDaS
      0
      O w mordę OCZ skopiował iBOX'a hehehe, ciekawe czy ta sama jakość ;)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       o rany...
       OCZ skopiował jakąś podróbkę iBOX'a którego robią Chińczycy a następnie OCZ został przekopiowany i stał się myszą Revoltec... tragedia ^^ ale mimo to, mógłbym kupić sobie taką OCZ albo Revoltec- dla potwierdzenia

       http://pclab.pl/news34582.html
       http://www.ocztechnology.com/products/ocz_peripherals/ocz_dominatrix_laser_gaming_mouse-eol
       http://pclab.pl/news35115.html


       a jak ktoś poszuka to znajdzie... jeszcze 2 takie same kopie w innych kolorach na rynku w USA... a mimo to na amerykańskich portalach oceniane są 9/10 ^^ śmiech na sali :D
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ale z was tępaki ta mysz od OCZ ma max czułość 2000 czy 2500 dpi a ta od iBOX'a ma 4000... Weźcie sie ogarnijcie to sa stare myszy sprzed paru lat prawdopodobnie nie sa podlaczane przez USB full speed tylko zwykle a wy je porownujecie... Dominator jest 10x lepszy!