Filmy / seriale / VOD

Pierwsza istotna informacja o Stranger Things 5 do odnotowania

przeczytasz w 1 min.

Stranger Things to bezapelacyjnie jeden z największych hitów, jakie ma w swojej ofercie Netflix. Chociaż do premiery nowego sezonu bardzo daleko, zainteresowanych wzmiankami o nim nie brakuje.

Ile odcinków będzie miał Stranger Things 5?

Najwięksi fani ekipy z Hawkins mają seans ze Stranger Things 4 za sobą, ale pewnie są i tacy, którzy dopiero to planują. W końcu premiera na Netflix odbyła się nie tak dawno, bo 27 maja i 1 lipca (sezon został podzielony na dwie części).

Twórcy nawet przez moment nie ukrywali, że widzów czekają jeszcze dalsze emocje, dopiero Stranger Things 5 ma zakończyć całą historię. Z ostatnich wzmianek w mediach społecznościowych wynika, iż stanie się to w ośmiu odcinkach. Już wcześniej pojawiały się głosy, że będą one krótsze niż w czwartym sezonie (gdzie swoją drogą przygotowano dziewięć odcinków), ale minie jeszcze sporo czasu zanim poznamy konkretne długości.

Premiera Stranger Things 5 to odległy temat

Nie znamy daty premiery Stranger Things 5 i długo się to nie zmieni. Bracia Duffer, przedkładając jakość ponad wszystko, nie zamierzają się śpieszyć. Nieśmiało spekuluje się, iż finałowy sezon serialu zadebiutuje w połowie 2024 roku.

A tak w ogóle, Stranger Things 4 to miliarder

Stranger Things 4 okazał się wielkim sukcesem. Udało się pobić kilka rekordów, a przez pierwszy miesiąc od premiery przekroczyć granicę miliarda godzin odtworzeń. Pod tym kątem Stranger Things 4 jest drugą najlepszą produkcją Netflix, wyższą oglądalność w podobnym okresie od swojej premiery udało się wykręcić jedynie Squid Game.

Zaliczacie się do grona sympatyków dzieciaków (a teraz już nastolatków) z Hawkins?

Źródło: @strangerwriters, Netflix

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Marucins
    0
    ta gruba linia oznacza że sezon podzielą na dwa wydania jak było to z Dom z Papieru.
    "Nieładnie" Netflix "nie ładnie".