Gry komputerowe

In the Valley of Gods - egipska przygoda może zachwycić klimatem

przeczytasz w 1 min.

Studio Campo Santo udowodniło już (w grze Firewatch), że potrafi stworzyć świetny klimat. In the Valley of Gods na zwiastunie wygląda równie dobrze.

Autorzy genialnego Firewatch powracają z nową produkcją, która może równie mocno zachwycać klimatem. Podczas imprezy The Game Awards 2017 studio Campo Santo pokazało światu In the Valley of Gods.

Nowa pierwszoosobowa przygodówka, w której pewnie znowu sporo się nachodzimy, zaprosi nas do dwudziestowiecznego Egiptu – na wyprawę po starożytne artefakty. Twórcy zapowiadają, że podróż może przynieść eksploratorkom chwałę i fortunę albo… śmierć.

Szczegóły na temat In the Valley of Gods nie są na razie znane, ale też do premiery pozostało sporo czasu – ta planowana jest dopiero na 2019 rok. Już teraz za to bardzo dobre wrażenie robi oprawa audiowizualna. To jednak coś, czego nie da się opisać, więc po prostu zobaczcie i posłuchajcie:

In the Valley of Gods – zwiastun gry

In the Valley of Gods zmierza przede wszystkim na pecety, ale niewykluczone, że (z czasem) trafi też na inne urządzenia. 

Źródło: Push Square, Campo Santo

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  5
  Pierwsze co mi przyszło na myśl to FIREWATCH ;]
  • avatar
   NesteaPL
   1
   Ciekawy tytuł się nam zapowiada, graficznie wypada świetnie jak Firewatch, wszystko jak narazie prezentuje się super. Jedyne czego możemy się bać to powtórka krótkiej fabuły. Jak wiemy Firewatch to zabawa na 3-4 godziny, oby ten tytuł nas nie zawiódł i żeby Valve nie zepsuło tego naprawde fajnego studia. Może i mają wolną rękę, ale jednak są wykupieni, a Valve może cos odbić. Pozdrawiam