Gry

Insomniac Games ma nadzieje, że Spider-Man to dopiero początek

przeczytasz w 1 min.

W ostatnim wywiadzie James Stevenson wyjawił, iż cała ekipa jest otwarta na propozycje i bardzo chętnie zajęłaby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą.

W miniony piątek na rynku zadebiutował Spider-Man. Przedstawiciele odpowiadającego za tę grę studia Insomniac Gamesnie ukrywają, iż chcieliby pójść za ciosem.

W ostatnim wywiadzie James Stevenson (Community Director studia Insomniac Games) wyjawił, iż cała ekipa jest otwarta na propozycje i bardzo chętnie zajęłaby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą. Podkreślił, że współpraca z Marvelem od początku do końca była wręcz idealna, a to dało duży spokój w trakcie prac.

Nie można traktować tego jak jakiejkolwiek zapowiedzi. Nieoficjalnie mówi się jednak, że najbardziej prawdopodobna jest kolejna gra bazująca na dorobku Marvela, być może następna część przygód człowieka-pająka.

Wydaje się, że gracze nie mieliby nic przeciwko temu. Spider-Man zebrał bardzo pozytywne recenzje i największą wadą wydaje się tu fakt, iż mowa o produkcji dostępnej wyłącznie na jednej platformie.


Źródło: PlayStation, fandom

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Gra dopracowana graficznie,zmieniające się pory dnia,w zależności od tego jak wysoko jest słońce tak odbija się w kombinezonie i tak dalej i tak dalej ale to kwestia techniczna.

  Jestem przy samej końcówce gry czyli przed pokonaniem finałowego bosa i powiem że jak przejdę grę to nic oprócz wątku głównego mnie nie zainteresowało a z racji tego że mam pudełkową wersje to odsprzedam ze stratą 20zł bo kupca już mam.

  Co mogę powiedzieć gra piękna graficznie super sie lata po blokach pajęczyną,walki epickie bardzo dobra historia ale jest to gra na jedno przejście no ale nie żałuje że kupiłem tym bardziej że zaraz odsprzedaje.
  • avatar
   Lara-Croft
   0
   Rewelacyjna, niebywale dopracowana gra.
   • avatar
    kitamo
    -6
    "i największą wadą wydaje się tu fakt, iż mowa o produkcji dostępnej wyłącznie na jednej platformie."

    to jakby powiedzieć że największą wadą Crysisa to fakt że nie ma go na psx.
    Jak ktos chce grac to platforma nie ma znaczenia.