Gry na konsole

Brakuje Ci strzelanek na konsolach? Ta zapowiedź powinna Cię ucieszyć

przeczytasz w 1 min.

Słyszeliście o Insurgency: Sandstorm? Prawdopodobnie tak, szczególnie jeśli preferujecie PC i Steam, bo to właśnie tu gra jest dostępna od dłuższego czasu. Wkrótce można będzie sięgnąć po nią także na innych platformach.

Insurgency: Sandstorm zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One

Z okazji PAX EAST 2020, Focus Home Interactive pokusiło się o zapewne miłą dla niektórych zapowiedź. Dostępność Insurgency: Sandstorm zostanie rozszerzona o konsole PlayStation 4Xbox One.

Wydawca nie ograniczył się jedynie to tej wzmianki. Jednocześnie ujawniony został dokładny termin premiery gry na nowych dla niej platformach. Zainteresowani będą mogli przystąpić do zabawy już 25 sierpnia.

Zwiastun Insurgency: Sandstorm na PAX EAST 2020

Dobrze oceniana sieciowa strzelanka

Jeśli o Insurgency: Sandstorm słyszycie po raz pierwszy, to zapewne chcielibyście dowiedzieć się o tym tytule czegoś więcej. Został przygotowany przez studio New World Interactive i to właśnie ono zajmuje się również wersjami konsolowymi. Zadebiutują one ze sporym opóźnieniem względem wersji PC, ta pojawiła się na rynku w grudniu 2018 roku.

Sami twórcy określają Insurgency: Sandstorm mianem taktycznej strzelanki cechującej się realistycznym przedstawieniem współczesnej wojny, a zarazem skupiającej się na zabawie wieloosobowej i kooperacji. Chwalą się również ciepłym przyjęciem. Nie bezpodstawnie. Gra zebrała bardzo pozytywne recenzje na Steam, średnia z branżowych recenzji dobiła z kolei do 78%.

„Rynek konsol od dawna pragnął hardcorowej strzelanki taktycznej. Rozszerzenie przetestowanej na PC formuły na rynek konsol jest ogromnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy zaprezentować nasz taktyczny FPS na rynku konsol.” - Keith Warner, prezes New World Interactive

Źródło: Focus Home Interactive

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!