Komputery

Intel Compute Stick za darmo? Sprawdź jak go zdobyć

przeczytasz w 1 min.

Nowy Intel Compute Stick ma do zaoferowania wiele. Tym bardziej cieszyć powinno, że trafił on do bardzo interesującej promocji.

Podobno nie ma nic za darmo. Czasami jednak pojawiają się małe odstępstwa od tej reguły. Jedno z takowy ma obecnie miejsce w sklepie Saturn.

Wystartował on bowiem z bardzo kusząco brzmiąca promocją „Kup 2 komputery w cenie 1”. Podobne hasła niekiedy okazują się wyjątkowo naciągane, ale tym razem tak nie jest. Kupując bowiem komputer z procesorem Intel Core i5 lub Intel Core i7 (katalog modeli biorących udział w akcji jest naprawdę szeroki) odebrać można Intel Compute Stick.

Wszystko się zatem zgadza. Intel Compute Stick STCK1A32WFC to także komputer, tyle tylko, że miniaturowych rozmiarów. Nie powinny być one jednak mylące, ponieważ jego specyfikacja obejmuje między innymi procesor Intel Atom Z3735F 1,33 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz system operacyjny Windows 10.

Intel Compute Stick promocja

Promocja trwa od dziś do 13 kwietnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów. Jej dokładny regulamin naleźć możecie na stronie internetowej sklepu Saturn.

Sprawdź dokładne szczegóły dotyczące oferty Saturn 2 komputery w cenie 1.

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  scooby
  12
  Tak za darmo... tylko musisz kupic komputer...
  • avatar
   kokosnh
   7
   No tak, ale top oferta bardziej dla kupujących laptopy ( bo nikt nie będzie przecież kupować PC w supermarkecie ).

   Ciekawe po ile będą chodzić na allegro.
   • avatar
    Marucins
    4
    Haczyk?
    Laptop dla każdego, czy tego chcesz czy nie :)
    • avatar
     sambaverde
     1
     "Kupując bowiem komputer z procesorem Intel Core i5 lub Intel Core i7 ( jest naprawdę szeroki) odebrać można Intel Compute Stick."

     Akurat mam i7 i jest tak samo szeroki jak i5...
     • avatar
      Snack3rS7X
      -1
      Każdy sposób jest dobry by poszerzyć obszar inwigilacji, teraz już nie tylko laptop ale i TV będzie szpiegowany...Przecież im więcej kompów z Windows 10, tym lepiej - i dla popularności Windows 10 i dla lepszej inwigilacji
      • avatar
       tanakov
       0
       Gdyby ktoś kupił i miał zamiar nieużywać to przygarne