Procesory

Zapomniałeś jakiej firmy masz procesor? Intel wyśle Ci nalepkę żebyś wiedział

przeczytasz w 1 min.

Masz komputer z procesorem Intel i zgubiłeś naklejkę z logo procesora. Nic się nie martw – producent dośle nową… tylko po co. Żebyś mógł się chwalić przed znajomymi super sprzętem?

Firmy technologiczne niejednokrotnie zaskakują nas nietypowymi akcjami dla swoich klientów. Podobnie jest w przypadku firmy Intel, która przygotowała akcję rozsyłania zgubionych nalepek na komputery.

Intel wyśle zgubioną nalepkę z logo procesora

Firma Intel ruszyła z programem rozsyłania zgubionych nalepek, które zwykle są dodawane z pudełkowymi wersjami procesorów lub znajdują się na obudowie laptopa/komputera wyposażonego w dany procesor.

Jeśli zgubiliście taką nalepkę i bardzo za nią tęsknicie, producent może Wam podesłać nową – wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy i przesłać dowód zakupu danego procesora lub komputera/laptopa.

Ciekawe, jak dużo osób będzie zainteresowana akcją, bo spora część użytkowników pewnie nie zwraca uwagi na takie dodatki lub nawet celowo je odlepia. No chyba, że warto pochwalić się przed znajomymi nową „i-dziewiątką” za kilka tysiaków.

Dajcie znać w komentarzach, czy nalepiacie na obudowę naklejki producentów sprzętu, czy jednak wolicie nie szpecić komputera takimi dodatkami.

Źródło: Intel

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  7
  Najlepiej niech jeszcze będzie podświetlana RGB, albo aRGB. Przecież to nie ma znaczenia.
  • avatar
   Aktyzm
   5
   Czy intel wyśle mi naklejkę AMD? :D
   • avatar
    xmexme
    2
    Wyśmienicie, nakleję sobie nie zgadniecie gdzie.
    • avatar
     KENJI512
     2
     Nalypki. Po co komu to potrzebne.
     • avatar
      janex2
      1
      Intele i nvidie same schodzą. Radeon trzyma się dobrze
      • avatar
       bobbaniak
       1
       Pierwsze, co robię zaraz po zakupie samochodu / okularów / laptopa / monitora / telewizora / obudowy / routera / ładowarek / kubka i w ogóle wszystkiego, to USUNIĘCIE wszelkich naklejek, które da się odkleić. Po co? Bo naklejki szpecą, źle wyglądają (szczególnie jak zaczynają się odklejać, lub czernieją krawędzie, itp.), a te grubsze (pseudo-metalowe) nawet są odczuwalne w dotyku np. na palmrest w laptopie.
       • avatar
        Gnom_Z_Piany2
        0
        w ankiecie zaznaczyłem że "chętnie skorzystam". zgubiłem naklejkę że mam amd ryzen 5 :) Intelu, proszę wyślij mi taką