Internet

Internet Explorer 8

przeczytasz w 1 min.

Microsoft ogłosił dostępność swojej najnowszej przeglądarki internetowej. Można ją pobrać ze strony microsoft.com już od godziny 18-tej. Jak twierdzi producent, IE8 jest dużo szybszy i bezpieczniejszy od swojego poprzednika.

"Klienci powiedzieli jasno, czego chcą w przeglądarce internetowej - zwiększonego bezpieczeństwa, szybkości i łatwości użytkowania" - powiedział Steve Ballmer, CEO Microsoftu.

Internet Explorer 8 jest dostępny w językach: angielski, arabski, chiński (tradycyjny i uproszczony), czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, węgierski i włoski.

Co ważne, przed instalacją finalnej wersji IE8 należy usunąć wcześniejsze instalacje wersji BETA.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dlaczego ten news wprowadza ludzi w błąd?? do pobrania jest wersjia RC1 a piszecie tutaj o finalnej wersji.. czuje się załadowany w kakao ;) zmarnowałem z 10 minut szukając wersji finalnej w necie a okazuje sie to bzdurą.. na screenie powyżej także jest wersja RC1 pokazana... nie wiem czy ja jestem jakiś dzisiaj niedospany?? czy czegośnie widzę??
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   no to "zacnie"... może to gdzieś zgłosić?? bo się wam posypią komenty jak moje ;) a nie ma sensu...

   POZDRO
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    No, ale po pierwsze, tutaj napisane jest o godzinie 18-tej... nie 17-tej... Po drugie, jak się piszę w czasie przyszłym niedokonanym, to wypadało, by napisać w stylu: "Będzie ją można pobrać ze strony... ble ble od godziny 18tej" a nie "Można ją pobrać ze strony microsoft.com już od godziny 18-tej", gdyż nie każdy patrzy na datę newsa i godzinę w momencie czytania... no nie ma sprawy ogólnie nieporozumienie... czekam zatem do 17 lub 18 ;)
    PZDR
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     ooo nieeee tylko nie internet explorer 8.....
     chyba najgorsza wiadomosc dla mnie w tym tygodniu... ehhh...

     ale po przeczytaniu komentow i tekscie ze to RC1....
     uff... juz mi lepiej :)
     • avatar
      HA-MAC
      0
      Czy da się po testach powrócić do IE7?
      Sprawdzał ktoś?