Gry komputerowe

Tęskno za Half-Life? A o INDUSTRIA słyszeliście?

przeczytasz w 1 min.

INDUSTRIA to tytuł, o którym do tej pory nie mówiono zbyt wiele. Może się jednak okazać, że finalnie przyciągnie do siebie całkiem spore grono graczy.

Czym będzie INDUSTRIA?

O przedstawienie swojego projektu najlepiej pytać twórców. A ci odpowiadają, że INDUSTRIA to surrealistyczny, tajemniczy FPS inspirowany takimi grami jak Half-Life 2 i Bioshock, a także dziełami Davida Lyncha. Prawdopodobnie niektórzy dopiszą do tej listy również Atomic Heart, na które wciąż czekamy.

Akcja rozgrywać ma się w czasach Zimnej Wojny (pod koniec tego okresu). Chwilę po obaleniu muru berlińskiego główna bohaterka zostaje przeniesiona do równoległego świata zdominowanego przez maszyny. I tu już się pewnie domyślacie, że nie zabraknie walk oraz strzelania. Arsenał nie będzie jednak nastawiony na ilość, do dyspozycji bohaterki oddane zostaną jedynie 4 gadżety. Gracze na ekranie będą obserwować tylko niebezpieczny świat, nie pojawią się dodatkowe elementy, takie jak chociażby mini mapa, a nawet celownik.

Zwiastun gry INDUSTRIA

Kiedy premiera INDUSTRIA?

Wygląda interesująco? Jeśli tak to powinny spodobać Wam się informacje, iż wspominamy o INDUSTRIA głównie z powodu ujawnienia przez twórców daty premiery. Kolejna dobra wiadomość to fakt, że nie trzeba będzie długo czekać, ponieważ zaplanowano ją na 30 września.

Do zabawy potrzebny będzie PC z Windows 7 (lub nowszym), to jedyna platforma docelowa. Grę można będzie znaleźć w sklepach Steam, GOG oraz Epic Games Store.

Przygotowuje ją niezależne studio Bleakmill, ale nie powinno to zniechęcać, bo i takie ekipy potrafią stworzyć coś dobrego, a niekiedy wręcz świetnego. Cena gry ma wynosić 19,99 euro, ale raczej nie z powodu jakości (a przynajmniej taką mamy nadzieję), ale długości rozgrywki, która nie będzie szczególnie imponująca. Sami twórcy mówią o kampanii na około 4 godziny.

Źródło: Bleakmill Games

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Batyra
  8
  4 godziny rozrywki? Kiedyś to się nazywało shareware.
  • avatar
   hollow_
   3
   Oj tak! Czuć klimacik City17. Nie zepsujcie tego. Czekam.
   • avatar
    TitoBandito01
    3
    4 godziny to długość gry i 20 jewro za to chcą? Tia. Czuję całe stada DLC -> kupię wersję GOTY za rok, dwa.
    • avatar
     marianb
     0
     HL to było dno!
     • avatar
      pawluto
      0
      Half Life to było coś...rewelacyjnego...!
      A to co tu pokazano to jakaś popierdułka jest ...!