Gry

Intrygujące Call of Cthulhu z datą premiery

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Będzie to gra przygodowa z elementami RPG i horroru. Twórcy inspirowali się twórczością amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta.

Sympatycy gier przygodowych zapewne słyszeli już o Call of Cthulhu. Intrygująco zapowiadająca się produkcja ma już ustaloną datę premiery.

Do tej pory mówiono jedynie o końcówce tego roku. Termin został jednak sprecyzowany. Za pośrednictwem platformy Steam (ale potwierdzono to już także na oficjalnej stronie gry) ujawniono, iż Call of Cthulhu zadebiutuje 30 października. Platformy docelowe gry to jednak nie tylko PC, ale również konsole PlayStation 4Xbox One.

Przypomnijmy, iż pracami nad Call of Cthulhu zajmuje się Cyanide Studio. Będzie to gra przygodowa z elementami RPG i horroru. Twórcy inspirowali się twórczością amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta. Akcja ma rozgrywać się w roku 1924, głównym bohaterem będzie prywatny detektyw, przed którym postawione zostanie zadanie rozwikłania zabójstwa rodziny Hawkins. Dość szybko wyjdzie na jaw, iż sprawa jest wyjątkowo trudna i wydaje się powiązana z samym Cthulhu.


Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    rakemasta
    Szykuje się duchowy spadkobierca Alone in the Dark? :)
  • avatar
    Marboro
    Super gra!