Gry

Inversion - obróć świat do góry nogami

przeczytasz w 1 min.

Nowa strzelanka studia Saber Interactive żyje i ma się dobrze.

Często narzekamy, że w branży gier wideo rządzą nudne klony i nieciekawe sequele. Twórcy TimeShifta ze studia Saber Interactive chcą nas przekonać, że mają w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów oraz zaskakujących rozwiązań i proponują nam Inversion - strzelankę TPP, której motywem przewodnim ma być manipulacja grawitacją. Niestety, póki co przygody Davisa Russela i Leo Delgato w świecie najechanym przez zmutowanych Lutadorów nie wyglądają szczególnie przekonywująco, a i możliwość zaprzeczania prawom ciążenia nie zapowiada się zbyt spektakularnie. Być może najnowszy trailer z targów E3 zdoła przekonać Was, że w Inversion warto zagrać:

Jest ładnie i dynamicznie, ale czy to wystarczy, by gra wydawana przez Namco Bandai zdołała się przebić do naszej świadomości? Na szczęście Saber Interactive mają czas do przyszłego roku, by doszlifować Inversion, ale póki co droga do doskonałości wydaje się być daleka. A może Wasza opinia jest inna?

Tak czy inaczej, Inversion wydane zostanie w przyszłym roku, a platformami docelowymi gry są Xbox360PlayStation 3.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Games Press

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ładnie i pięknie miało być również w Bulletstorm. Trailery robiły wrażenie, a wszyscy pieli jacy to PCF są zdolni i jaka zaj* będzie ta gra.

  Okazało się, że do Pain Killera się nawet nie umywa, że to straszliwy gniot (żeby nie było C2 przeszedłem jednym tchem, a B męczę już 2 miesiące). Także, DOPIERO rzeczywisty gameplay ukaże prawdziwą wartość gry, a nie jakieś filmy.
  • avatar
   Warmonger
   0
   Want.
   Na trailerach wygląda dużo lepiej, niż Bulletstorm :P Przynajmniej pod względem atrakcyjności rozgrywki.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nikt nie wspomniał ,że trailer czerpie pełnymi garściami z filmu Incepcja [muzyka + sceny z napisami]
    • avatar
     mmankt
     0
     świetna technologia i fajny koncept, w wyobraźni rodzi setki pomysłów na epickie starcia i możliwości wyboru -niestety widziałem prezentację gameplay'a i jest to rozwiązane bardzo liniowo, żeby wejść na obszar zmienionej grawitacji udajesz się do punktów wyznaczonych przez designerów.. może(OBY!) tylko tak wygląda 1szy etap (idź do przodu, fala przeciwników) ale na razie jestem zawiedziony.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Za mało poligonów. Gdy teraz mają coraz wymyślniejsze efekty i coraz mniej szczegółów. :(