Systemy operacyjne

iOS 10.1 udostępniony - sporo poprawek i jedna ważna nowość

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza wersja systemu najbardziej ucieszyć powinna właścicieli iPhone'a 7 Plus.

Korzystający z urządzeń Apple przyzwyczajeni są do dość szybkich aktualizacji oprogramowania. Na iOS 10.1 trzeba było chwilę poczekać, ale najnowsza wersja systemu jest wreszcie dostępna.

Wreszcie, ponieważ deweloperzy otrzymali ją kilka tygodni temu. W przypadku iOS to okres dość długi, ale producentowi zależało na dopracowaniu wszystkich detali, których na pierwszy rzut oka tak wiele nie ma.

Na pierwszy plan wysuwa się zdecydowanie nowy tryb w aplikacji aparatu - Portret. Dedykowany jest on smartfonowi iPhone 7 Plus, a pozwolić ma na lepsze wykorzystanie podwójnego aparatu. Jak opisuje to sam producent, nowy tryb „tworzy efekt głębi z ostrym obiektem i pięknie rozmytym tłem”.

iOS 10.1 udostępnionyiOS 10.1 udostępniony

Poza tym iOS 10.1 przynosi szereg mniejszych nowości, które w głównej mierze koncentrują się na aplikacjach Mapy i Wiadomości oraz Apple Watch. Nie zabrakło tez kilku poprawek związanych z błędami, na jakie skarżyli się użytkownicy. Zapoznać możecie się z nimi na screenach, które zamieszczamy w poniższej galerii.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  1
  W IOS 10 najbardziej nie podoba mi się nowy sposób odblokowania, jak na razie reszta na plus.
  • avatar
   q3aki
   0
   a czy usnieto problem ze Iphone 5 po aktualizacji do v10 niestety juz nie nadaje sie zbytnio do uzytku? Pewnie nie. Fakt to stary juz telefon. Ale na poprzedniej wersji IOS dzialal jak trzeba. Szkoda - bo zmuszaja mnie zmiany sluchawki.
   • avatar
    BluePandoraBox
    0
    padłem ... w obsłudze zegarka dodali ćwiczenia w tym tryb - jazda na wózku hahaha
    czyli jak inwalida czy dziadek ma japkowacza to może zliczać kalorie spalone na wózku
    takie coś to tylko w apple ;)