Tablety

iPad Pro 2018 może wyglądać jak większy brat iPhone'a X

przeczytasz w 1 min.

iPad Pro 2018 może być tabletem, który od razu wyróżni się na tle konkurentów. Pytanie, czy tablet z wąskimi ramkami będzie wygodny w obsłudze?

Na rynku smartfonów coraz popularniejsze stają się wyświetlacze ze smukłymi ramkami. Być może wkrótce trend ten znajdzie zastosowanie także w tabletach.

Pojawiają się bowiem informacje, iż iPad Pro 2018 może wyglądać jak większy brat iPhone'a X. I nie ma w tym przesady, ponieważ spekuluje się o smukłych ramkach oraz charakterystycznym wcięciu w górnej części wyświetlacza - miejscu, w którym znajdzie się kamera i szereg czujników. Jednocześnie nastawiać wypada się na brak czytnika linii papilarnych.

Temat po raz pierwszy wywołany został zresztą jeszcze w zeszłym roku. Analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities zasugerował wtedy, że nowy iPad Pro wyposażony zostanie w Face ID.

Teraz dochodzą do tego wzmianki, jakie udało się znaleźć w kodzie bety iOS 11.3. Chodzi konkretnie o określenie „modern iPad”. Niby nic wielkiego, ale swojego czasu iPhone X skrywał się pod zwrotem „modern iPhone”.

Poszlak jest zatem kilka, przez co scenariusz zakładający pojawienie się omawianego urządzenia staje się coraz bardziej realny. Marketingowo Apple wypadnie zapewne doskonale, ale czy tablet z wąskimi ramkami będzie wygodny w obsłudze?

Źródło: tablet-news

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  6
  A po jaką cholerę to w tablecie? Jeszcze wycięcie na kamery? W telefonie to ma zastosowanie bo tam liczy się poręczność, ale tutaj? Kilka milimetrów więcej w górę NIC nie popsuje. Kompletna bzdura.
  • avatar
   HardCorak
   2
   apple powinno zobaczyć jak wygląda np sgs8 gdzie są małe paski u dołu i góry ekranu ale za to ekran ma normalne proporcje a nie jakieś wycięcie do którego jeszcze trzeba aplikacje dostosowywać...
   • avatar
    Jamalos
    1
    Zupełne zaskoczenie wow! ;)
    • avatar
     karolj
     0
     Wygląda bardzo dobrze, nareszcie coś nowego w tabletach. Cena pewnie będzie tez wow.